Akumulačné rázové uťahováky

V kategórii produktov akumulačné rázové uťahováky Worcraft nájdete širokú ponuku spoľahlivého a výkonného náradia s ktorým môžete efektívne a jednoducho uťahovať skrutky a matice. Akumulátorové rázové uťahovače sú navrhnuté s dôrazom na kvalitu, výkon a spoľahlivosť, aby dokázali poskytnúť maximálnu účinnosť a výkonnosť pri rôznych prácach.

#ShowMore#

Worcraft akumulačné rázové uťahovákyurčené na povoľovanie a uťahovanie skrutiek, ako aj na uťahovanie a povoľovanie matíc v príslušnom rozsahu rozmerov. Dosah pri povoľovaní skrutiek je zaručená krútiacim momentom odstupňovaným, podľa konkrétneho uťahováku. Aku náradie disponuje výkonným motorom a pokročilou technológiou, ktorá zaisťuje rýchle a efektívne uťahovanie spojovacieho príslušenstva. Náradie má kompaktný a ergonomický tvar, čo umožňuje pohodlné a ľahké ovládanie, aj pri dlhej práci bez únavy a nepohodlia pri používaní. Okrem toho aku uťahovače majú aj rôzne nastavenia rýchlosti a momentu, zásluhou čoho je, že si ich môžete prispôsobiť podľa konkrétnych typov úloh a materiálov.

V tejto kategórii nájdete rôzne akumulátorové rázové uťahovače, ktoré sú určené pre rôzne práce a aplikácie. Môžete si zvoliť od kompaktných a ľahkých uťahovačov, ktoré sú vhodné pre práce v domácnosti a drobné remeselné práce, až po robustné a výkonné uťahovače, ktoré sú určené pre profesionálne remeselné a stavebné práce. Niektoré modely majú aj funkciu LED osvetlenia, ktorú oceníte pri práci v slabo osvetlenej miestnosti. 

Akumulačné rázové uťahovače Worcraft sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí vlastnia domácu dielňu, pre remeselníkov a profesionálnych stavebníkov, ktorí očakávajú vysokú kvalitu a spoľahlivý výkon. S pomocou aku náradia môžete rýchlo a efektívne uťahovať skrutky a matice a vykonávať rôzne úlohy a práce, či už v domácnosti, dielni alebo na stavenisku.

 

Pokiaľ si chce zariadiť svoju vlastnú dielničku alebo ju zveľadiť, tak si pozrite náš článok, ktorý nájdete na tomto linku:
Prípadne aj vás zaujímajú rôzne meracie prístroje, tak si skúste prečítať články v našom blogu, ktoré nájdete na tomto linku:

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?

- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia.
- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny

 
 
 

Najpredávanejšie

Uťahovák Worcraft CIS-S20LiBH ShareSYS, 20V Li-Ion, rázový, 230Nm, bezuhlíkový
 
63 €
(52,50 € bez DPH)
Uťahovák Worcraft IW-500, rázový, 400Nm, 1/2" square
 
56 €
(46,67 € bez DPH)
AKU Uťahovák Worcraft CIW-S20Li, 20V Li-Ion, rázový, 350Nm, 1/2" square
58 €
(48,33 € bez DPH)
3 položiek celkom
Uťahovák Worcraft IW-500, rázový, 400Nm, 1/2" square
46,67 € bez DPH
56 € / ks
Kód: 119623
Uťahovák Worcraft CIS-S20LiBH ShareSYS, 20V Li-Ion, rázový, 230Nm, bezuhlíkový
52,50 € bez DPH
63 € / ks
Kód: 119644
AKU Uťahovák Worcraft CIW-S20Li, 20V Li-Ion, rázový, 350Nm, 1/2" square
Kód: 113933
your-image-description