Iné príslišenstvo pre pozorovateľov

Najpredávanejšie

4392 solarna nabijacka 4 v 1 bresser national geographic
 
56,79 €
(47,33 € bez DPH)
Podložky na izoláciu vibrácií Meade 895
69 €
(57,50 € bez DPH)
Plávajúci popruh pre binokulárne ďalekohľady a kamery Levenhuk FS10
7,10 €
(5,92 € bez DPH)
Pinzeta Levenhuk LabZZ TW5
Pinzeta Levenhuk LabZZ TW5
Skladom (>5 ks)
Kód: 79673
1,30 €
(1,08 € bez DPH)
Čistiaca utierka na optiku Levenhuk
Čistiaca utierka na optiku Levenhuk
Skladom (>5 ks)
Kód: 29282
2,90 €
(2,42 € bez DPH)
6 položiek celkom
Systém vyvažovacích závaží tubusu Meade #1401 pre 8" SC a ACF teleskopy Meade
195 € bez DPH
234 € / ks
Kód: 71880
4392 solarna nabijacka 4 v 1 bresser national geographic Kód: 73041
Podložky na izoláciu vibrácií Meade 895
57,50 € bez DPH
69 € / ks
Kód: 71903
Plávajúci popruh pre binokulárne ďalekohľady a kamery Levenhuk FS10
Doživotná.záruka
5,92 € bez DPH
7,10 € / ks
Kód: 71148
Pinzeta Levenhuk LabZZ TW5
Doživotná.záruka
1,08 € bez DPH
1,30 € / ks
Kód: 79673
Čistiaca utierka na optiku Levenhuk
Doživotná.záruka
2,42 € bez DPH
2,90 € / ks
Kód: 29282

V tejto kategórií nájdete rôzne príslušenstvo, ktoré sa vám môže zísť pri vašej turistike, pozorovaniach a výskumoch. Nájdete tu napríklad zostavu koľajnice Meade s rybinovým zubovaním typu Losmandy, ktorá je navrhnutá tak, aby zvládla ťažšie kombinované zaťaženie 8” zostáv optického tubusu (OTA) Meade f/10 LX200-ACF a príslušenstva, ako sú nadrozmerné hľadáčiky, systém StarLock, astrofotografické alebo zobrazovacie súpravy

Pomocou  praktického tubusového závažia Tube Balance Weight System pre modely Meade 8” ACF a Schmidt-Cassegrain si jednoducho vyvážite ťažké príslušenstvo pripevnené v prednej alebo zadnej časti teleskopu.  Závažie sa ľahko pripevníte k tubusu vášho teleskopu. 
Veľmi jednoduchým spôsobom, môžete zlepšiť tlmenie vášho teleskopu, vďaka vibračným izolačným podložkam Meade. Sú určené na zníženie typickej doby tlmenia vibrácií na menej ako jednu sekundu.
Plávajúci popruh Levenhuk FS10 je originálne príslušenstvo navrhnuté špeciálne na zaistenie bezpečnosti ďalekohľadu. Ak spadnú do vody, ľahký popruh udrží optické zariadenie na hladine a zabráni jeho potopeniu. Pomocou tohto zariadenia môžete ľahko presne lokalizovať utopený predmet a rýchlo ho vytiahnuť z vody.
Multifunkčný náramok Levenhuk FL5 je doplnok o ktorom sníva každý fanúšik pešej turistiky. Náramok s kresadlom, slúži na prežitie v divokej prírode a v extrémnych podmienkach. Pomocou piatich rôznych predmetov, ktoré náramok obsahuje, budete vedieť vyriešiť mnoho problémov. Vďaka kompasu sa budete vedieť ľahko orientovať v teréne, kresadlom si jednoducho rozložíte oheň a píšťalkou v prípade potreby vyšlete signál. Ostrý brit kúsku ocele sa hodí ako nôž a ak náramok rozviniete, budete mať k dispozícii 2 metre dlhú silnú nylonovú šnúru, čo je nevyhnuté na každej túre.
Prebuďte sa a pískajte šťastnú melódiu s píšťalkou Bresser Junior 6v1! Ale táto novinka robí oveľa viac: zobrazuje aj teplotu a umožňuje vám zväčšovať veci alebo sa pozerať na svoj obraz v zrkadle. Mini svietidlo vám osvetlia cestu v tme a kompas znamená, že budete vždy poznať správnu cestu! Multifunkčný píšťalka 6v1!
Entomologická pinzeta Levenhuk LabZZ TW5 je skvelým nástrojom na každodenné použitie pre mladého výskumníka alebo začínajúceho dospelého entomológa. Aj profesionálni zoológovia často dávajú prednosť plastovým nástrojom pred kovovými (plastové pinzety zabraňujú poškodeniu hmyzu, keď ho napríklad vkladáte do plechovky na hmyz, do nádoby na zabíjanie alebo zberateľskej krabičky.)
Lapač hmyzu pre deti Levenhuk LabZZ BT10 je bezpečný a ľahko použiteľný. Predovšetkým je vhodný pre deti, ktoré sa ešte len začínajú oboznamovať so svetom prírody ako aj pre dospelých amatérskych entomológov. Lapač hmyzu umožňuje šetrne odobrať hmyz z povrchu zeme, listu rastliny alebo steny.
Držiak Levenhuk Zeno Refit ZF7 je skvelá pomôcka slúžiaca na upevnenie malých mechanických súčiastok, elektronických dosiek, veľkých modelov alebo tenších predmetov. Hodí sa pri spájkovaní, montáži, lakovaní alebo kontrole vád povrchu pod lupou.
Doska Coronado vidlicovej montáže s rybinovým zubovaním je vyrobená z hliníku. Dosku pripojte k vášmu spektívu, následne ju použite na montáž zostavy spektívu na vhodnú sedlovú dosku vidlicovej montáže na držiaku.
your-image-description