Digitálne vodováhy a uhlomery Ermenrich

Digitálne vodováhy a uhlomery Ermenrichmodernými meracími nástrojmi, ktoré umožňujú presné meranie sklonov, uhlov a naklápania v rôznych aplikáciách. Tieto digitálne nástroje sú navrhnuté s dôrazom na presnosť, spoľahlivosť a jednoduché použitie, čo z nich robí nenahraditeľný nástroj pre profesionálnych stavebníkov, remeselníkov a domácich majstrov.

#ShowMore#

✓ Digitálne vodováhy sú vhodné na presné meranie uhlov sklonu. Sú vhodné pre širokú škálu prác v odvetviach, ako napríklad v stavebníctve, pri opravách, obrábaní kovov a dreva, pri montáži strojov a mechanizmov a mnoho iného. Určite ju využijete aj v domácnosti napríklad pri montáži nábytku a políc, závesných skriniek a iné. Vodováha disponuje funkciou nastavenia nulyfunkciu pridržania zobrazenia nameranej hodnotyfunkciou automatického vypnutia a indikátora vybitej batérie.
 Magnetická digitálne vodováha je vhodná pre širokú škálu prácMôžete ju použiť na niveláciu kovových konštrukcií pri stavebných a opravárenských prácachvo výrobe za účelom merania sklonu niektorých prvkov a mnoho iného. Meria sklon v rozsahu 0-360 ° (4x90 °) a zvukový signál vám bude nápomocný pri presnom zarovnaní predmetu do vodorovnej alebo zvislej polohyMerania sa udávajú v stupňochpercentách alebo iných jednotkách merania, napríklad ft, in, m, mm – záleží od voľby používateľa.
✓ Digitálne vodováha je univerzálny prístroj, ktorý je vhodný na profesionálne aj domáce použitie. Uhly môžete merať v rozsahu 0–360° (4x90°). Zásluhou vysokej presnosti ježe je vodováha vhodná na stavby a prácu s obrábacími strojmimontážnymi strojmikovovými konštrukciami výrobnými zariadeniami. Digitálna vodováha sa tiež hodí pri opravách v bytedome alebo kancelárii.
 Digitálny uhlomer s metrom vám bude nápomocný pri rôznych prácachMôžete ním merať uhly medzi rovinami a taktiež s ním možné merať dĺžku, ktorá je nutná pre vyznačenie územia. Disponuje vstavaným LCD displejom, na ktorom sa zobrazujú namerané hodnoty. Hodnoty môžete „zmraziť“ tlačidlom Hold a taktiež môžete nastaviť uhlomer na nulu.
✓ Digitálne vodováhy a uhlomery Ermenrichurčené pre širokú škálu meracích prác, napríklad v stavebníctve, pri rekonštrukčných prácach, pri montážach nábytku, strojárskej výrobe a veľa iného. Sú ideálnymi nástrojmi pre profesionálov aj domácich kutilov, ktorí potrebujú spoľahlivý a presný prístroj na meranie uhlov a sklonov.

 

 

Pokiaľ si chce zariadiť svoju vlastnú dielničku alebo ju zveľadiť, tak si pozrite náš článok, ktorý nájdete na tomto linku:
Prípadne aj vás zaujímajú rôzne meracie prístroje, tak si skúste prečítať články v našom blogu, ktoré nájdete na tomto linku:
Ak máte čas môžete si prečítať články, ktoré sme si pre vás pripravili: 

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?

- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia.
- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny

 
 

Najpredávanejšie

Digitálna vodováha Ermenrich Verk LQ30
Digitálna vodováha Ermenrich Verk LQ30
Skladom (>5 ks)
Kód: 81737
14 €
(11,67 € bez DPH)
Digitálna vodováha Ermenrich Verk LQ20
Digitálna vodováha Ermenrich Verk LQ20
Skladom (>5 ks)
Kód: 81736
13 €
(10,83 € bez DPH)
2 položiek celkom
Digitálna vodováha Ermenrich Verk LQ30
11,67 € bez DPH
14 € / ks
Kód: 81737
Digitálna vodováha Ermenrich Verk LQ20
10,83 € bez DPH
13 € / ks
Kód: 81736
your-image-description