Ostatné prístroje a príslušenstvo Ermenrich

Ostatné prístroje a príslušenstvo od značky Ermenrich predstavujú širokú škálu doplnkových nástrojov a vybavenia, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali podporu pri rôznych úlohách a aplikáciách. Medzi tieto prístroje a príslušenstvo patria červené a zelené okuliare, statív, elektrický skrutkovač a veľa iného, ktoré spolu tvoria užitočnú a všestrannú výbavu pre rôzne potreby a použitia.

#ShowMore#

✓ Červené a zelené okuliare patria medzi nevyhnutné doplnky pri práci s laserovými prístrojmi a optickými zariadeniami. Laserové ochranné okuliare sú potrebné pre zaistenie bezpečnosti zraku pri práci s laserovými zariadeniami a súčasne zlepšuje viditeľnosť. V jasnom svetle môžu byť lúče mnohých laserových prístrojov ťažko rozpoznateľné. Okuliare odfiltrujú svetlo iných vlnových dĺžok, čo zabezpečuje, že lúč sa stane jasnejším a lepšie viditeľným. Okuliare sú vyrobené z polykarbonátu, vďaka čomu sú odolné proti poškriabaniu a náhodnému poškodeniu. Dĺžku straníc okuliarov si môžete upraviťBočné kryty zabezpečujú maximálnu ochranu zraku.

✓ Statív je skvelým pomocníkom pri stabilizácii a usmerňovaní rôznych meracích prístrojov a zariadení. Je ideálny pre montáž stavebných, meracích alebo geodetických prístrojovMajú rôzne minimálne a maximálne výšky. Ponúka široké spektrum nastavení. Statív je vyrobený z ľahkého hliníka a plastu, čo je zárukou jednoduchého skladania, ľahkú prenositeľnosť a schopnosť uniesť rôzne hmotnosti prístrojov. Nohy statívu majú zarážky pre stabilné umiestnenie na mäkkých podkladoch.  

✓ Elektrický skrutkovač je výkonný prístroj, ktorý je určený na rýchle a efektívne skrutkovanie a montážne práce. Akumulátorový skrutkovač je určený na skrutkovanie a odskrutkovanie malých spojovacích prvkovZíde sa vám na prácu v tmavých úzkych miestach, pretože vlastní vstavané LED podsvietenie. Skrutkovač je vhodný na montáž, demontáž a opravu malých zariadení a prístrojov ako sú notebooky, smartfóny, fotoaparáty, videokamery, okuliare a mnoho iného. 

Príslušenstvo Ermenrich je spoľahlivou voľbou pre profesionálnych technikov a remeselníkov, ktorí vyžadujú vysokú kvalitu a výkonnosť vo svojej práci. 

 

 
 
 
Pokiaľ si chce zariadiť svoju vlastnú dielničku alebo ju zveľadiť, tak si pozrite náš článok, ktorý nájdete na tomto linku:
Prípadne aj vás zaujímajú rôzne meracie prístroje, tak si skúste prečítať články v našom blogu, ktoré nájdete na tomto linku:
Ak máte čas môžete si prečítať články, ktoré sme si pre vás pripravili: 

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?

- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia.
- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny

 

Najpredávanejšie

Červené okuliare Ermenrich Verk RG30
Červené okuliare Ermenrich Verk RG30
Skladom (>5 ks)
Kód: 83090
2,40 €
(2 € bez DPH)
Zelené okuliare Ermenrich Verk GG30
Zelené okuliare Ermenrich Verk GG30
Skladom (>5 ks)
Kód: 83089
2,40 €
(2 € bez DPH)
Statív Ermenrich PLT30
Statív Ermenrich PLT30
Skladom (>5 ks)
Kód: 83093
48 €
(40 € bez DPH)
3 položiek celkom
Zelené okuliare Ermenrich Verk GG30
2 € bez DPH
2,40 € / ks
Kód: 83089
Statív Ermenrich PLT30
Statív Ermenrich PLT30
Skladom (>5 ks)
40 € bez DPH
48 € / ks
Kód: 83093
Červené okuliare Ermenrich Verk RG30
2 € bez DPH
2,40 € / ks
Kód: 83090
your-image-description