Nedeštruktívne detektory Ermenrich

Nedeštruktívne detektory Ermenrich ponúkajú širokú škálu výkonných meracích prístrojov, ktoré sú určené na identifikáciu rôznych látok a parametrov bez toho, aby ste spôsobili poškodenie materiálu alebo jeho štruktúry, ktorý budete merať. V tejto kategórii nájdete detektory plynu, hrubkomery a testery kvapaliny, ktoré sú potrebné pri rôznych profesionálnych aj domácich činnostiach, kde je nutné presne zmerať a identifikovať rôzne látky a parametre.

#ShowMore#

✓ Detektory plynu sú ručné detektory plynu, ktoré slúžia na detekciu plynov s okamžitou odozvou a intuitívnym ovládanímPrenosný detektor plynu by sa mal nachádzať v každej domácnostikde sú spotrebiče na plyn ako je sporák, bojler, krb, kotol a pod. Detektor plynu disponuje senzormiktoré reagujú na prítomnosť plynovak hladina plynu preskočí bezpečnú úroveňtak vás na túto skutočnosť detektor upozornení prostredníctvom varovného signáluMôžete tak zabrániť nebezpečenstvu.
K dispozícii sú aj  detektory plynu, ktoré sú skvelé na určenie koncentrácie horľavých plynovkyslíka vo vzduchu a sírovodíka a na zaistenie bezpečnosti doma pri práci. Podľa toho, aký typ plynu budete merať, prístroj meria jeho koncentráciu v % LEL (dolný limit výbušnosti), ppm alebo VOL. Požadované hodnoty alarmu sa dajú nastaviť manuálne podľa vašich preferencií.
 Hrúbkomery slúžia na presné meranie hrúbky materiálov, ako napríklad kovov, plastových dosiek, dreva a iných povrchov. Prostredníctvom nich môžete rýchlo a presne určiť hrúbku materiálu bez toho, aby ste meraní materiál poškodili alebo zničili. Sú to potrebné nástroje pre stavbárov remeselníkov, inštalatérov a iných profesionálov, ktorí potrebujú presné merania hrúbky materiálov pri práci s rôznymi materiálmi.
 Testery kvapaliny sú vhodné na identifikáciu a testovanie rôznych kvapalných látok, napríklad olejov, vody, chemikálii a iných tekutín. Môžete ich využívať na kontrolu kvality kvapalín v priemyselných procesoch, na monitorovanie únikov tekutín v systémoch alebo na zistenie prítomnosti škodlivých látok vo vode atď. Sú dôležitým prístrojom pre technikov, inžinierov, laborantov a iných odborníkov, ktorí pracujú vo sfére, kde sa manipuluje s kvapalinami. 

 

Nedeštruktívne detektory od značky Ermenrich vám zaistia spoľahlivé a presné meranie a identifikáciu rôznych látok a parametrov. To vám umožní efektívne riešenie rôznych úloh a činnosti v priemysle, stavebníctve, bezpečnosti a iných odvetviach. Prostredníctvom nich môžete zvýšiť produktivitu, zlepšiť kvalitu práce a zabezpečiť bezpečnosť a ochranu životného prostredia.

 

Pokiaľ si chce zariadiť svoju vlastnú dielničku alebo ju zveľadiť, tak si pozrite náš článok, ktorý nájdete na tomto linku:
Prípadne aj vás zaujímajú rôzne meracie prístroje, tak si skúste prečítať články v našom blogu, ktoré nájdete na tomto linku:
Ak máte čas môžete si prečítať články, ktoré sme si pre vás pripravili: 

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?

- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia.
- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny

 
 

Najpredávanejšie

Tester brzdovej kvapaliny Ermenrich Verk FB20
5,30 €
(4,42 € bez DPH)
Detektor plynu Ermenrich NG35
Detektor plynu Ermenrich NG35
Skladom (>5 ks)
Kód: 83068
59 €
(49,17 € bez DPH)
Detektor plynu Ermenrich NG60
Detektor plynu Ermenrich NG60
Skladom (>5 ks)
Kód: 83069
97 €
(80,83 € bez DPH)
Detektor zemného plynu Ermenrich NG20
Detektor zemného plynu Ermenrich NG20
Skladom (>5 ks)
Kód: 81431
14 €
(11,67 € bez DPH)
4 položiek celkom
Tester brzdovej kvapaliny Ermenrich Verk FB20
4,42 € bez DPH
5,30 € / ks
Kód: 82964
Detektor zemného plynu Ermenrich NG20
11,67 € bez DPH
14 € / ks
Kód: 81431
Detektor plynu Ermenrich NG60
80,83 € bez DPH
97 € / ks
Kód: 83069
Detektor plynu Ermenrich NG35
49,17 € bez DPH
59 € / ks
Kód: 83068
your-image-description