Sady pre deti

Najpredávanejšie

Súprava Discovery Scope 2 so vzdelávacou publikáciou
60 €
(50 € bez DPH)
Sada mikroskopu a teleskopu Levenhuk LabZZ MT2
40 €
(33,33 € bez DPH)
Detská sada Discovery Scope 3 (teleskop, mikorskop, ďalekohľad)
 
79 €
(65,83 € bez DPH)
6 položiek celkom
Súprava Discovery Scope 2 so vzdelávacou publikáciou
50 € bez DPH
60 € / ks
Kód: 79083
Sada mikroskopu, teleskopu a binokulárneho ďalekohľadu Levenhuk LabZZ MTB3
Doživotná.záruka
40 € bez DPH
48 € / ks
Kód: 69698
Sada mikroskopu a teleskopu Levenhuk LabZZ MT2
Doživotná.záruka
33,33 € bez DPH
40 € / ks
Kód: 69299
Detská sada Discovery Scope 3 (teleskop, mikorskop, ďalekohľad)
65,83 € bez DPH
79 € / ks
Kód: 79084

V kategórii sady pre deti nájdete rôzne kombinácie sád, ktoré sú výhradne učené pre deti. Môžete si pozrieť napr. sadu LabZZ WTT10, ktorá obsahuje dve vysielačky a dva binokulárne ďalekohľady. Obidva produkty môžete využiť pri mnohých hrách a zároveň môžu deti povzbudiť k hľadaniu nových nápadov pri voľnočasových aktivitách na vidieku, doma na dvore alebo na letnom tábore. S vysielačkami a binokulárnymi ďalekohľadmi budú môcť malí špióni počas hry sledovať pohyb nepriateľa a na diaľku posielať správy na veliteľstvo. Spomínané produkty sú vhodné pre deti pretože sú ľahké, kompaktné a ľahko sa s nimi manipuluje.

Súprava mikroskopu a ďalekohľadu Bresser Junior je ideálna štartovacia súprava pre amatérskych astronómov a je vhodná pre deti od 8 rokov. Súčasťou sady je aj široká škála príslušenstva pre skúmanie mikroorganizmov a nočnej oblohy.  Súprava obsahuje vysokokvalitný juniorský mikroskop a teleskop.

Súprava Discovery Scope 2 obsahuje dve optické zariadenia: mikroskop a astro teleskop. Mikroskop bude  pomocníkom pri získavaní základov z mikrobiológie. Teleskop bude zase veľmi užitočný pri získavaní základov z astronómie a pozorovaní nočnej oblohy.

Sada Levenhuk LabZZ MT?3 je skutočným skvostom pre rodičov zvedavých detí, ktoré tužia po vzdelávaní. Binokulárny ďalekohľad, mikroskop, teleskop a samozrejme príslušenstvo, toto všetko nájdete v tejto rozsiahlej sade LabZZ MT?3. Každý z týchto optických prístrojov bol špeciálne vytvorený pre mladých pozorovateľov. V sade nájdete kopec prislušenstva vďaka ktorej bude môct vaše dieťa vykonávať veľké množstvo rôznych úžastných objavov.

Sada pre deti Levenhuk LabZZ MT2 je ideálna voľba pre každé zvedavé dieťa. Sada obsahuje mikroskop, teleskop a príslušenstvo aby ste mohli začať svoje pozorovanie ihneď. Obsluhu oboch prístrojov zvládne každé dieťa, ale nemyslíte si, že ide o hračky. Sada mikroskopu a teleskopu LabZZ MT2 obsahuje skutočné prístroje s kvalitnou optikou a robustnou konštrukciou.

Súprava Discovery Scope 3 obsahuje tri optické zariadenia: teleskop, mikroskop a binokulárny ďalekohľad. Teleskop bude vhodným pomocníkom pre pozorovania nočnej oblohy a získavania základov astronómie. Mikroskop bude skvelou pomôckou pre sledovanie mikrosveta a získavaním základov mikrobiológie. Binokulárny ďalekohľad môžete použiť pre pozorovanie okolitej prírody a sveta. V balení je mnoho príslušenstva, ktoré sa Vám zíde na skúmanie sveta a vykonávanie vedeckým výskumov. Bonusom v sade je vzdelávacia publikácia „Vesmír. Neprázdna prázdnota“.

your-image-description