Svietidlá pre deti

Najpredávanejšie

Vreckové svietidlo Discovery Basics SR10 Dynamo
2,70 €
(2,25 € bez DPH)
Čelovka Levenhuk LabZZ F7
Čelovka Levenhuk LabZZ F7
Skladom (>5 ks)
Kód: 79679
6 €
(5 € bez DPH)
2 položiek celkom
Vreckové svietidlo Discovery Basics SR10 Dynamo
2,25 € bez DPH
2,70 € / ks
Kód: 79656
Čelovka Levenhuk LabZZ F7
Doživotná.záruka
5 € bez DPH
6 € / ks
Kód: 79679

Na našej stránke nájdete tieto detské svietidlá. Svietidlá využijete tam kde nie je možné pripojenie elektrickej energie, prípade pri vašich dobrodružstvách.

Svietidlo Levenhuk LabZZ F3 ponúka jasné a rovnomerné osvetlenie, vďaka čomu je ideálnym pomocníkom v tmavých miestnostiach a v exteriéri pri zhoršených svetelných podmienkach. Zaujímavým dizajnom poteší každé dieťa a môžete ho mať veľmi lacno a výhodne. Vďaka svojmu kovovému telu je odolný voči náhodným mechanickým nárazom a doba životnosti tohto svietidla je pomerne dlhšia ako u iných plastových modelov

Levenhuk LabZZ F7 je LED čelovka ktorá sa hodí v mnohých situáciách. Môžete ju používať vonku, na chalupe alebo doma, kde potrebujete mať voľné ruky. Čelovka sa zíde pri pešej turistike, práci s drobnými predmetmi alebo pri zakladaní tábora.

Vreckové svietidlo Discovery Basics SR10 Dynamo je kompaktné svietidlo, ktoré si nevyžaduje batérie ani dobíjacie ani iné zdroje energie. Nato aby ste napojili žiarovky je potrebné len stlačiť páčku (tak sa vyrába elektrina.)

your-image-description