Najlacnejšie elektrocentrály

Elektrocentrály StrendPro predstavujú spoľahlivé a výkonne zdroje elektrickej energie pre rôzne práce a činnosti v stavebníctve, domácnostiach, pri práci v prírode, pri remeselných prácach alebo pri záchranných operáciách. Elektrocentrály majú robustnú konštrukciu a spoľahlivý výkon, ktorý dokáže uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky užívateľov. Tak kde nesiaha elektrická sieť, tam je nutné si zaobstarať benzínovú elektrocentrálu. 

#ShowMore#

Medzi hlavné výhody elektrocentrál StrendPro patrí ich portabilita a pohodlnosť pri ich používaní. navrhnuté a vyrobené tak, aby sa dali ľahko prenášať a mohli sa používať v rôznych prostrediach bez ohľadu na prítomnosť elektrickej siete. Preto ich môžete využívať na staveniskách, v prírode, pri kempovaní alebo pri rôznych domácich projektoch, kedy nemáte prístup k elektrickej energii a všade tam, kde potrebujeme silný a stabilný zdroj energie. 

Okrem vyššie spomenutého elektrocentrály od StrendPro zaisťujú dostatočný výkon a kapacitu, aby dokázali poháňať rôzne elektrické spotrebiče a náradia. Výstupné výkonydostatočné silné na napájanie náradia, ako napríklad vŕtačky, brúsky, svietidlá, televízory, chladničky a veľa iných spotrebičov a stavebných náradí. Vďaka tomu v prípade potreby budete mať prístup k elektrickej energii aj v oblastiach, kde bežne nie je k dispozícii prístup k elektrickým sieťam. 

Ďalšou dôležitou výhodou elektrocentrál je ich spoľahlivosť a bezpečnosť pri používaní. Disponujú rôznymi bezpečnostnými funkciami, ako napríklad ochrana pred preťažením, automatické vypínanie v prípade prehriatia a ochranné kryty na zásuvkách, čo zaisťuje bezpečné a spoľahlivé používanie elektrocentrály.navrhnuté a vyrobené s dôrazom na dlhú životnosť a nízku potrebu údržby, vďaka čomu sa z nich stáva praktické a spoľahlivé riešenie pre každodenné použitie.

Elektrocentrály od StrendPro majú k dispozícii aj rôzne užitočné funkcie a príslušenstvo, ako napríklad rôzne druhy zásuviek a výstupov, praktické ovládacie panely, indikátory stavu a iné. Preto si ich môžete jednoducho prispôsobiť na použitie a výkon podľa konkrétnych potrieb a požiadaviek. Či už budete potrebovať záložný zdroj energie pre vaše domáce práce alebo ju potrebujete na prácu na stavenisku, elektrocentrály od StrendPro vám zabezpečia spoľahlivý a výkonný zdroj elektrickej energie.

 

Pokiaľ si chce zariadiť svoju vlastnú dielničku alebo ju zveľadiť, tak si pozrite náš článok, ktorý nájdete na tomto linku:
Prípadne aj vás zaujímajú rôzne meracie prístroje, tak si skúste prečítať články v našom blogu, ktoré nájdete na tomto linku:

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?

- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia.
- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny

 
 
 
 

Najpredávanejšie

Elektrocentrála Strend Pro KM2500-A, 2,3/2.1 kW, benzínová
 
223 €
(185,83 € bez DPH)
Elektrocentrála Strend Pro KM4000-A, 3.0/2.8 kW, benzínová
 
240 €
(200 € bez DPH)
Elektrocentrála Strend Pro KM8000-A, 6,5/6.0 kW, s elektr. štartovaním, benzínová
 
553 €
(460,83 € bez DPH)
3 položiek celkom
Elektrocentrála Strend Pro KM8000-A, 6,5/6.0 kW, s elektr. štartovaním, benzínová
460,83 € bez DPH
553 € / ks
Kód: 118089
Elektrocentrála Strend Pro KM4000-A, 3.0/2.8 kW, benzínová
200 € bez DPH
240 € / ks
Kód: 118088
Elektrocentrála Strend Pro KM2500-A, 2,3/2.1 kW, benzínová
185,83 € bez DPH
223 € / ks
Kód: 118087
your-image-description