Elektrické rezače na polystyrén

Elektrické rezače na polystyrén od StrendProskvelým pomocníkom pre remeselníkov, modelárov, stavebníkov a všetkých, ktorí pracujú s polystyrénom. Rezačenavrhnuté a vyrobené pre precízne a efektívne rezanie polystyrénových dosiek a blokov, vďaka čomu môžete vytvárať presné a komplexné tvary a dizajny.

#ShowMore#

Jednou z hlavných výhod elektrických rezačov je ich presnosť a jednoduchosť použitia. Vlastnia ostré a odolné nože alebo drôty, ktoré umožňujú jemné a hladké rezanie polystyrénu a iných materiálov, ako napríklad plastu, montážnej peny či molitanu, bez nutnosti trhania alebo deformácie materiálu. Elektrické náradie je ideálne pre prácu s polystyrénom a inými materiálmi s rôznou hrúbkou a tvrdosťou.

Okrem spomenutého elektrické rezače majú ergonomický dizajn a pohodlnú rukoväť, vďaka čomu ich môžete používať aj pri dlhodobej práci bez nadmernej únavy rúk a svalov. Kompaktný a ľahký dizajn zaisťuje jednoduchú manipuláciu a presné ovládanie pri rezaní materiálov.

Rezačky sú skvelé nielen pre profesionálnych remeselníkov, ale aj pre domácich majstrov a nadšencov, ktorí sa venujú modelárstvu, stavbe modelov, aranžovaniu, výzdobe a veľa iného. Pomocou nich môžete vytvárať detailné a zložité projekty s minimálnym úsilím a maximálnou presnosťou.

Elektrické rezače na polystyrén sú bezpečné na používanie a majú integrované bezpečnostné funkcie, ako napríklad ochranné kryty na nože a automatické vypínanie v prípade preťaženia. To zabezpečuje ochranu používateľa pred možnými úrazmi a zároveň predlžuje životnosť elektrický rezačiek.

Keďže je toto náradie všestranné, presné a jednoduché na obsluhu budú vhodným prístrojom pre každú dielňu alebo domácnosť, kde sa pracuje s týmto materiálmi. Prostredníctvom nich môžete realizovať svoje nápady a projekty s maximálnou efektivitou a úspechom.

 

Pokiaľ si chce zariadiť svoju vlastnú dielničku alebo ju zveľadiť, tak si pozrite náš článok, ktorý nájdete na tomto linku:
Prípadne aj vás zaujímajú rôzne meracie prístroje, tak si skúste prečítať články v našom blogu, ktoré nájdete na tomto linku:

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?

- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia.
- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny

Najpredávanejšie

Nôž Strend Pro GW8005, 150 mm, náhradný pre rezač polystyrénu
12 €
(10 € bez DPH)
Rezač Strend Pro GW8005, na polystyrén 150 W, v kufri
 
58 €
(48,33 € bez DPH)
Rezač Strend Pro JS-102GD, na polystyrén a EPS, 220 W
31 €
(25,83 € bez DPH)
3 položiek celkom
Rezač Strend Pro JS-102GD, na polystyrén a EPS, 220 W
25,83 € bez DPH
31 € / ks
Kód: 212559
Rezač Strend Pro GW8005, na polystyrén 150 W, v kufri
48,33 € bez DPH
58 € / ks
Kód: 212316
Nôž Strend Pro GW8005, 150 mm, náhradný pre rezač polystyrénu
10 € bez DPH
12 € / ks
Kód: 119420
your-image-description