Ručné horné frézy/frézky

Ručné horné frézy, sú náradie, ktoré je vhodné na presné a kontrolované obrábanie materiálov, ako napríklad drevo, plast alebo kov. Horné frézy si získali priazeň medzi remeselníkmi, stolármi, ale aj domácimi kutilmi, vďaka ich všestrannosti a schopnosti prostredníctvom nich vytvoriť rôzne tvary a docieliť finálne povrchové úpravy. 

#ShowMore#

Horné frézky sú nenahraditeľnými pomocníkmi pri spracovávaní dreva a ďalších materiálov. S pomocou hornej frézky  zvládnete vytvárať drážky a spoje aj opracovávať hrany. Dokážete vyrobiť zložitejšie tvary aj profesionálne spoje rámov a okienRučné horné frézy sú navrhnuté s ohľadom na ergonómiu a pohodlie užívateľa. Ich robustná konštrukcia a kvalitné materiály zaisťujú ich odolnosť a spoľahlivosť pri dlhodobom používaní. Dizajn náradia je optimalizovaný pre jednoduchú manipuláciu a presné riadenie pri práci. Ručné horné frézy vlastnia výkonne motory a precízne frézovacie hlavice, ktoré umožňujú rýchle a efektívne frézovanie. Dokážete prostredníctvom nich opracovávať rôzne materiály a dosahovať rôzne typy rezných povrchov, napríklad rovné, zakrivené, hranaté alebo profilované povrchy.

Horné frézy sú ideálne pre širokú škálu činností, napríklad výroby nábytku, výroby dverí a okien, pri rekonštrukciách, modelárstve a veľa iného. Sú skvelé pre vytváranie drážok, povrchových reliéfov, ozdobných detailov a presných spojov v rôznych materiáloch. Pri rozhodovaní sa, ktorá ručná horná fréza je pre vás vhodná je veľmi dôležité zvážiť niekoľko faktorov, ako napríklad veľkosť a výkon motora, typ frézovacej hlavice, ergonómia a funkcie bezpečnosti. Správny výber frézy zaistí efektívne a bezpečné použitie náradia a optimálny výkon pri práci.

Dôležitou súčasťou používania ručných horných fréz je ich pravidelná údržba a starostlivosť. Spadá sem čistenie, mazanie pohyblivých častí, kontrolu na opotrebenie a pravidelnú kontrolu a údržbu motorov. Pravidelná údržba a starostlivosť o náradie zabezpečí dlhú životnosť a spoľahlivý výkon prístroja.

 

Pokiaľ si chce zariadiť svoju vlastnú dielničku alebo ju zveľadiť, tak si pozrite náš článok, ktorý nájdete na tomto linku:
Prípadne aj vás zaujímajú rôzne meracie prístroje, tak si skúste prečítať články v našom blogu, ktoré nájdete na tomto linku:

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?

- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia.
- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny

 
 
 
 
 

Najpredávanejšie

Fréza Strend Pro, 550W, multifunkčná, sada 287 ks, multifunkčný nástroj
 
71 €
(59,17 € bez DPH)
Fréza Worcraft CER-S20LiB ShareSYS, horná, 20V Li-ion
 
120 €
(100 € bez DPH)
Fréza Worcraft ER12-6/8, 1200W, horná
Fréza Worcraft ER12-6/8, 1200W, horná
Skladom (>5 ks)
Kód: 114345
58 €
(48,33 € bez DPH)
3 položiek celkom
Fréza Worcraft ER12-6/8, 1200W, horná
48,33 € bez DPH
58 € / ks
Kód: 114345
Fréza Worcraft CER-S20LiB ShareSYS, horná, 20V Li-ion
100 € bez DPH
120 € / ks
Kód: 114783
Fréza Strend Pro, 550W, multifunkčná, sada 287 ks, multifunkčný nástroj
59,17 € bez DPH
71 € / ks
Kód: 114834
your-image-description