Bresser T-krúžok pre fotoaparáty Nikon

Kód: 26779
22,40 € 18,67 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.6.2023
Možnosti doručenia
Ideálna pomôcka pri pozorovaní je kvalitný a lacný T-krúžok Bresser pre fotoaparáty Nikon M42. Umožňuje pripojiť zrkadlové fotoaparáty Nikon k ľubovoľným typom teleskopov s okulárovým výťahom 1,25 "alebo 2". Na jednej strane sa T-krúžok pripája k bajonetu na fotoaparáte a na strane druhej k okulárovému výťahu teleskopu alebo T-redukcii. Kovové telo predlžuje životnosť T-krúžku a zároveň zvyšuje jeho odolnosť voči prípadným náhodným poškodeniam.


Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

T-krúžok Bresser pre fotoaparáty Nikon M42
Pre astrofotografiu.


Ideálna pomôcka pri pozorovaní je kvalitný a lacný T-krúžok Bresser pre fotoaparáty Nikon M42. Umožňuje pripojiť zrkadlové fotoaparáty Nikon k ľubovoľným typom teleskopov s okulárovým výťahom 1,25 " alebo 2". Na jednej strane sa T-krúžok pripája k bajonetu na fotoaparáte a na strane druhej k okulárovému výťahu teleskopu alebo T-redukcii. Kovové telo predlžuje životnosť T-krúžku a zároveň zvyšuje jeho odolnosť voči prípadným náhodným poškodeniam.
Vlastnosti:
- T-krúžok Bresser pre fotoaparáty Nikon M42
- Kompatibilný s fotoaparátmi Nikon
- Možné pripojiť k ľubovoľným modelom teleskopov s okulárovým výťahom 1,25 " alebo 2"
- Vysoká kvalita
- Cenovo lacný T-krúžok


Obsah sady:

- T-krúžok Bresser pre fotoaparáty Nikon M42
- Záručný list


Dodatočné parametre

Kategória: Adaptéry pre ďalekohľady, mikroskopy a teleskopy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg
Materiál tela: kov
Okulárový výťah: 1,25 " / 2 "
Typ: fotoaparáty Nikon
Účel: astrografia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

O značke Bresser 

 

-> Na trhu od roku 1957->  Nemecká kvalita a precíznosť ->  Produkty najvyššej kvality ->  Široký výber produktov podľa úrovne užívateľa - či ste začiatočník alebo profesionál.

Spoločnosť Bresser je dlhodobo znakom kvality a poctivosti vo výrobe optických prístrojov a príslušenstva. Na trhu funguje už od roku 1957 pre všetkých zvedacov, ktorí chcú objavovať nové kúzla prírody a vesmíru.

V portfóliu výrobkou si nájde každí dobrodruh svoje, či ste začiatočník alebo profesionál. Momentálne je známa aj Spoločnosť v celej Európe, predstavuje svet širokého portfólia produktov z optickej techniky a príslušenstva. V roku 1982 sa spoločnosť Bresser rozhodla uviesť na trh rôzne modely pozorovacej techniky doplnené o špičkové inovácie pre komfort každého pozorovateľa.,

 

Hlavné sídlo Bresser je v Rhede
Produkty značky Bresser sú známe na celom svete, avčak hlavna centrála sídli v pokojnom meste Rhede v Nemecku. Návštevníci môžu pri návšete spoznať vo vybraných shoowroomoch kompletný sortiment produktov. Pre komfort a vývoj sa vybudovalo aj komplexné testovacie stredisko v Rhede pre výrobky. V našom bezprašnom optickom laboratóriu hodnotíme našu optiku, aby sme zaistili výkon a čistotu farieb. Navyše, naše observatórium na mieste je ideálnym miestom na testovanie našich teleskopov.

 

BRESSER po celom svete
Spoločnosť celosvetovo každým rokom rastie. Predajne siete nájdete v Holandsku, Francúzsku, Spojenom kráľovstve, Španielsku a USA. Väčšina produktov je dostupná celosvetovo.

Bresser  

Kvalita BRESSER
Dlhodobé skúsenosti a precíznosť spojená s najmodernejšími technológiami sa spája, aby zákazníci mali vždy prvotriednú kvalitu. Môžete si byť istý, že pri výrobe každého produktu sa dával dôraz na každý detail pre čo najlepší výsledok.

Bresser x Oxford University 

 

Spolupráce značky BRESSER
Spoločnosť sa dlhodobo snaží dať každému pozorovateľovi rozšíriť si svoje obzory. S takýmito ušľachtilým cieľom spoločnosť Bresser dlhodobo nadviazuje partnerstva s mnohými svetovými značkami. V rámci toho je celosvetovo uznávaná pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a vynikajúci pomer cena/výkon a spája produkty z rôznych oblastí do jedného uceleného radu. Medzi najvýznamnejšie spolupráce určite patrí renomovaná značka National Geographic, alebo najlepšia univerzita na svete Oxford.

Bresser National Geographic

×
your-image-description