Huawei

V tejto kategórii nájdete smartfóny od spoločnosti Huawei, ktorá je jedným z najvýznamnejších výrobcov smart telefónov na svete. Huawei je čínska spoločnosť, ktorá ponúka širokú škálu dotykových telefón rôznych modelov pre rôzne segmenty trhu. Huawei je známy vďaka inováciám v oblasti hardvéru, fotoaparátov a komunikačných technológií.

 #ShowMore#

Významné aspekty smart telefónov Huawei:

✅ Huawei vyrába telefóny s rôznymi hardvérovými parametrami, aby dokázal uspokojiť rôzne potreby užívateľov. Mnoho modelov disponuje s pokročilými procesormi, veľkými kapacitami RAM a vysokým výkonom grafických jednotiek, čo ocenia aj najnáročnejší používatelia, ktorí využívajú náročné aplikácie a sú milovníkmi mobilných hier.
Huawei je preslávený svojimi pokročilými fotoaparátmi, ktoré často používajú optiku Leica. Niektoré modely smartfónov sa skladajú z viacerých objektívov, preto sú k dispozícii lepšie fotografické možnosti, ako napr. ultraširoké zábery, vylepšený nočný režim a makro fotografie. Smart telefóny obsahujú aj softvér na spracovanie a úpravu fotografií, čo je tiež silnou stránkou telefónov Huawei.
✅Spoločnosť Huawei si vytvorila vlastné užívateľské rozhranie, ktoré pomenovali EMUI a je súčasťou ich smartfónov. EMUI prináša veľa funkcií a úprav Androidu. Umožňuje užívateľom si prispôsobiť svoj telefón podľa svojich potrieb a predstáv.
Jedným z priekopníkov v oblasti 5G technológie bol aj Huawei. Ponúka smartfóny s podporou rýchlej 5G mobilnej siete. Vďaka tomu môžete rýchlejšie sťahovať dáta a máte nové možnosti pre aplikácie a služby.
Huawei si zakladá na bezpečnosti a súkromí užívateľov. Preto sú k dispozícii funkcie odomykanie tvárou, snímače odtlačkov prstov a šifrovanie dát, aby boli ochránené citlivé informácie používateľov.
 
Huawei smartfóny

 

Vznik značky Huawei

Základy Huawei sú postavené na telekomunikačných prístrojoch, po ktorých bol v 80. rokoch v Číne veľký dopyt. Čínska vláda sa vtedy usilovala o modernizáciu telekomunikačnej infraštruktúry, ktorá bola v porovnaní so západnými krajinami značne zastaralá. V roku 1995 sa spoločnosť Huawei sústredila najmä na vývoj routerov a mobilných komunikačných zariadení. Pri ich vývoji zvolila spoločnosť znova metódu reverzného inžinierstva a niektoré časti zariadení si Huawei zakúpilo od Motoroly. Dôležitý prelom v podnikaní Huawei nastal až o rok neskôr, teda v roku 1996, kedy čínska vláda zrušila špeciálne výhody pre import telekomunikačných zariadení, aby podporila lokálne podniky.

Prvý smartfón

Huawei priniesol na trh svoj prvý telefón v roku 2004. Bol to tlačidlový telefón s označením C300, ktorý ponúka podsvietený LCD displej, 4,5-hodinovú výdrž pri telefonovaní a neskutočne obyčajný dizajn, vďaka ktorému ho zrejme nerozoznáte od iného telefónu, ktoré sú v dnešnej dobe. V roku 2005 Huawei predstavil prvý 3G telefón, Huawei U626. Spoločnosť Charlton Media Group tomuto modelu udelila cenu „Najlepší 3G smartfón“. S 2,4"  TFT QVGA displejom, 0,3 Mpx fotoaparátom a podporou MMC kariet to bol na tú dobu veľmi priemerný telefón.

Huawei U626

 Firma Huawei sa za 36 rokov svojej existencie vypracovala z malého výrobcu telekomunikačných prístrojov na tretiu priečku najväčších výrobcov smartfónov na svete. Stále však nemajú dobojované, pretože spoločnosť má najmä na americkom trhu problém s mobilnými operátormi, ktorí sa zdráhajú predávať ich smartfóny. Frustráciu z tohto problému vyjadril aj Richard Yu, generálny riaditeľ divízie spotrebných výrobkov v Huawei, ktorý otvorene o tomto probléme hovoril priamo na pódiu konferencie Huawei.

Značka Huawei

 

 Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?
- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia.

- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny

your-image-description