Nové modely digitálnych mikroskopov Discovery by Levenhuk


Mikroskop Discovery Artisan

Dva nové mikroskopy z radu Discovery by Levenhuk s názvom Artisan sú navrhnuté špeciálne pre aplikované prácedisponujú funkciami zhotovovania snímok a záznamu videí. Taktiež umožňujú meranie objektov a spracovanie digitálnych snímok.
 

Digitálny mikroskop Discovery Artisan 512 


Digitálny mikroskop je vybavený 5" farebnou LCD obrazovkou a horným osvetlením z  LED diód. Jas je nastaviteľný a ponúka optické a digitálne zväčšenie (až 1200x). Mikroskop disponuje kamerou s rozlíšením 5 megapixelov a polarizačným filtrom, ktorý zabraňuje odleskom.  Je možné ho prepojiť s externými zariadeniami (počítač, televízia). Discovery Artisan 512 je dodávaný s potrebným softvérom pre spracovanie fotografií a videí a je napájaný  zo sieťového zdroja a integrovanej batérie.

Digitálny mikroskop Discovery Artisan 1024 https://www.tvojfon.sk/discovery-mikroskopy-2/digitalny-mikroskop-levenhuk-discovery-artisan-1024/


Discovery Artisan 1024 je podobný modelu Discovery Artisan 512, ale tento má prenosnú konštrukciu. Mikroskop disponuje 4“ obrazovkou, ktorou je možné otáčať. Ostatné funkcie sú rovnaké. Disponuje  5 MP kamerou, záznamom fotografií a videí, polarizačným filtrom, LED osvetlením s nastaviteľným jasom a je taktiež napájaný zo sieťového zdroja alebo z batérie.

 

Oba modely sú praktické a sú ideálne pre klenotníkov, servisných technikov, numizmatikov, odhadcov, znalcov a mnoho ďalších špecialistov.

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie