Nové modely digitálnych mikroskopov Discovery by Levenhuk


Mikroskop Discovery Artisan

Dva nové mikroskopy z radu Discovery by Levenhuk s názvom Artisan sú navrhnuté špeciálne pre aplikované prácedisponujú funkciami zhotovovania snímok a záznamu videí. Taktiež umožňujú meranie objektov a spracovanie digitálnych snímok.
 

Digitálny mikroskop Discovery Artisan 512 


Digitálny mikroskop je vybavený 5" farebnou LCD obrazovkou a horným osvetlením z  LED diód. Jas je nastaviteľný a ponúka optické a digitálne zväčšenie (až 1200x). Mikroskop disponuje kamerou s rozlíšením 5 megapixelov a polarizačným filtrom, ktorý zabraňuje odleskom.  Je možné ho prepojiť s externými zariadeniami (počítač, televízia). Discovery Artisan 512 je dodávaný s potrebným softvérom pre spracovanie fotografií a videí a je napájaný  zo sieťového zdroja a integrovanej batérie.

Digitálny mikroskop Discovery Artisan 1024 https://www.tvojfon.sk/discovery-mikroskopy-2/digitalny-mikroskop-levenhuk-discovery-artisan-1024/


Discovery Artisan 1024 je podobný modelu Discovery Artisan 512, ale tento má prenosnú konštrukciu. Mikroskop disponuje 4“ obrazovkou, ktorou je možné otáčať. Ostatné funkcie sú rovnaké. Disponuje  5 MP kamerou, záznamom fotografií a videí, polarizačným filtrom, LED osvetlením s nastaviteľným jasom a je taktiež napájaný zo sieťového zdroja alebo z batérie.

 

Oba modely sú praktické a sú ideálne pre klenotníkov, servisných technikov, numizmatikov, odhadcov, znalcov a mnoho ďalších špecialistov.

×