Držiaky na brúsne mriežky

Držiaky na brúsne mriežky sú dôležité náradie, ktoré sa využíva pri leštený a brúsení rôznych povrchov. Hlavnou funkciou je udržiavať brúsnu mriežku na mieste a umožniť vám tak pohyb a riadenie procesu brúsenia a leštenia. Držiaky sa využívajú v rôznych odvetviach, napríklad v drevárstve, kovovýrobe, sklenárstve a pri výrobe nábytku.

#ShowMore#

Držiaky na brúsne mriežky môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, tiež aj z kovu, plastu a dreva. Konštrukcia závisí od použitia a typu brúsnej mriežky, s ktorou sa budú používať. Dostupné sú držiaky, ktoré majú ploché povrchy s upevňovacími mechanizmami, ale aj držiaky, ktoré majú výklenky alebo tvarovaný priestor pre prispôsobenie sa rôznym tvarom a veľkostiam mriežky.

Medzi najviac používané druhy držiakov na brúsne mriežky patrí upevňovací držiak. Používa sa na upevnenie brúsnej mriežky na brúsnom držiaku. Tento druh držiakov môže mať rôzne tvary a veľkosti. Väčšinou si vyrobené z kovov, napríklad z ocele alebo hliníka. Disponujú špeciálnym mechanizmom, ktorý je určený na upevnenie mriežky a umožňuje jednoduchú výmenu a zaisťuje, aby mriežka bola na správnom mieste.

Okrem klasických držiak si môžete zaobstarať aj držiaky s rôznymi funkciami. Napríklad môžu mať nastaviteľný uhol, ktorý vám bude nápomocný pri nastavení správneho uhla brúsenia a leštenia. Vďaka tomu bude spracovanie povrchov presné a dosiahnete tak želaný výsledok. Môžu mať aj výstupy pre odsávanie prachu, ktoré vám dopomôže udržiavať pracovné prostredie čisté a minimalizuje sa množstvo vyprodukovaného prachu.

 

 

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?
- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia:

- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny  

Najpredávanejšie

Držiak Strend Pro SJ3217, 230x80 mm, brúsnej mriežky
 
2,70 €
(2,25 € bez DPH)
Držiak Strend Pro HL4009, 210x105 mm, brúsnej mriežky
 
2,70 €
(2,25 € bez DPH)
2 položiek celkom
Držiak Strend Pro SJ3217, 230x80 mm, brúsnej mriežky
2,25 € bez DPH
2,70 € / ks
Kód: 216135
Držiak Strend Pro HL4009, 210x105 mm, brúsnej mriežky
2,25 € bez DPH
2,70 € / ks
Kód: 216202
your-image-description