Dvojkotúčové stolové brúsky

Dvojkotúčové stolové brúsky od Worcraftspoľahlivé a výkonné náradia, ktoré sú potrebné v každej domácej dielní, v remeselných dielniach, či stavbách. Stolové brúsky sú kombináciou výkonného motora a dvoch brusných kotúčov, vďaka čomu môžete rýchlejšie a efektívnejšie odstrániť nečistoty, vyhladzovať povrch a vykonávať dokončovacie práce.

#ShowMore#

Robustná konštrukcia a stabilný stolový dizajn vám zaistia spoľahlivý základ pre presné a bezpečné brúsenie. Dvojkotúčové brúsky vlastnia, ako už názov hovorí majú dva brusné kotúče, ktoré vám umožňujú používať rôzne typy brusných kotúčov pre rôzne práce a materiály. Sú skvelé na brúsenie dreva, kovov, plastov a veľa iných materiálov, vďaka čomu získavajú titul všestranného využitia v rôznych pracovných prostrediach.

Jednou z výhod stolových brúsok Worcraft je ich ľahké nastavenie a používanie. S intuitívnymi ovládacími prvkami a ergonomickým vyhotovením je ovládanie brúsky pohodlné a jednoduché. Majú bezpečnostné funkcie, ako napríklad ochranná krytka a ochranné obaly na kotúče, ktoré zaisťujú bezpečné používanie.

Dvojkotúčové stolové brúsky sú výbornou voľbou pre domácich kutilov, remeselníkov a profesionálnych majstrov, ktorí vyžadujú od svojho náradia spoľahlivý a vysoký výkon na brúsenie a opracovanie rôznych materiálov. Pomocou brúsok viete dosiahnuť hladké a profesionálne výsledky pri rôznych brúsiacich prácach, a to bez vyvinutia väčšieho úsilia.

Robustná konštrukcia a spoľahlivý výkon zaisťujú dlhú životnosť a odolnosť, čo z nich robí ideálnych spoločníkov pre každodenné použitie v dielni alebo na stavenisku. Ak oceňujete kvalitu, spoľahlivosť a výkonnosť pri svojom náradí, tak tieto brúsky sú ideálna voľba pre vás.

 

Pokiaľ si chce zariadiť svoju vlastnú dielničku alebo ju zveľadiť, tak si pozrite náš článok, ktorý nájdete na tomto linku:
Prípadne aj vás zaujímajú rôzne meracie prístroje, tak si skúste prečítať články v našom blogu, ktoré nájdete na tomto linku:

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?

- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia.
- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny

Najpredávanejšie

Stolová brúska Worcraft BG20-150, 150W, 150x20x12,7 mm
37 €
(30,83 € bez DPH)
2 položiek celkom
Stolová brúska na suché/mokré brúsenie Worcraft WPBG112, 250W, dw150x20x12.7, ww200x40x20 mm Kód: 113630
Stolová brúska Worcraft BG20-150, 150W, 150x20x12,7 mm
30,83 € bez DPH
37 € / ks
Kód: 113696
your-image-description