Lacné optické vodováhy

Laserové nivelačné prístroje od Ermenrich sú špičkové prístroje, ktoré sú vhodné na presné merania a nastavenia horizontálnej a vertikálnej roviny pri rôznych stavebných, inžinierskych a remeselných prácach. Prístroje sú navrhnuté tak, aby poskytovali vysokú presnosť a spoľahlivosť, čo je kľúčové pre úspešné a efektívne dokončenie stavebných prác a nastavenie konštrukcií.

#ShowMore#

Sú univerzálnym nástrojomktorý využijete pri stavebných, renovačných, dekoračných a montážnych prácach. Horizontálne a vertikálne rozmedzie môže byť rôzne, ako aj pracovná vzdialenosť. Vďaka tomu ho môžete použiť na vyrovnávanie povrchov a vykonávanie ďalších úkonov vo väčších miestnostiachLaserový nivelačný prístroj generuje niekoľko čiar, čo budete potrebovať pre väčšinu úloh. Disponuje kompenzátorom, ktorý znižuje vibrácie a tým nivelačný prístroj automaticky vyrovnáva laserovú rovinuAk chcete dosiahnuť najvyššiu presnosťje potrebné použiť cieľovú platňu (prijímač laserového lúča). Niektoré modely môžu mať aj ovládač, čo vám uľahčí vaše merania.

Hlavnou vlastnosťou laserových nivelačných prístrojov Ermenrich je ich schopnosť zaisťovať spoľahlivé meranie na rôzne vzdialenosti. Disponujú pokročilými optickými systémami a kvalitnými senzormi, ktoré vám umožnia presné meranie na desiatky alebo stovky metrov. Nivelačný prístroj je ideálny pre interiérové, stavebné a renovačné práce. Horizontálne a vertikálne roviny môžu mať rôzny rozptyl

V prípade dlhšieho merania môžete laserový samo nivelačný prístroj namontovať na statív, pretože disponujú štandardným statívovým závitom 1/4". Zásluhou kompenzátora ježe automaticky vyrovnáva čiary laserového lúča, čo vám pomôže dosiahnuť presný výsledok meraní. Okrem toho zvyknú byť laserové nivelačné prístroje vybavené rôznymi potrebnými funkciami, ktoré zvýšia ich všestrannosť a použiteľnosť. Môžu mať možnosť nastavenia rôznych úrovni rozsahu, funkciu automatického nulovania, možnosť nastavenia rôznych druhov laserových lúčov a veľa iného.

Laserové nivelačné prístroje Ermenrich sú potrebným náradím pre každého staviteľa, inžiniera alebo remeselníka, ktorý od svojho náradia očakáva spoľahlivé a presné merania pre svoju prácu. Vysoká kvalita, spoľahlivý výkon a široká škála funkcií z nich robia skvelých spoločníkov pre úspešné a efektívne dokončenie stavebných projektov a úloh.

 

Pokiaľ si chce zariadiť svoju vlastnú dielničku alebo ju zveľadiť, tak si pozrite náš článok, ktorý nájdete na tomto linku:
Prípadne aj vás zaujímajú rôzne meracie prístroje, tak si skúste prečítať články v našom blogu, ktoré nájdete na tomto linku:
Ak máte čas môžete si prečítať články, ktoré sme si pre vás pripravili: 

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?

- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia.
- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny

 
 

Najpredávanejšie

Laserový nivelačný prístroj Ermenrich LN20
50 €
(41,67 € bez DPH)
Laserový nivelačný prístroj Ermenrich LV40 PRO
99 €
(82,50 € bez DPH)
2 položiek celkom
Laserový nivelačný prístroj Ermenrich LV40 PRO
82,50 € bez DPH
99 € / ks
Kód: 81425
Laserový nivelačný prístroj Ermenrich LN20
41,67 € bez DPH
50 € / ks
Kód: 81427
your-image-description