Lisovacie kliešte

 

Ak ste elektrikár, automechanik, údržbár alebo napríklad domáci kutil, nemali by vám chýbať vo vašej výbave ani šikovné lisovacie kliešte, s ktorými vytvoríte perfektné, neporušiteľné spojenie.

#ShowMore#

Lisovacie kliešte slúžia na ľahšie a rýchlejšie spájanie spojov. Ak sa chcete vyhnúť náročnému spájkovaniu koncoviek, tak si jednoznačne zaobstarajte lisovacie kliešte, ktoré nájdete v našej ponuke. Pri práci vám umožnia maximálnu pohyblivosť a voľnosť. Na trhu je dostupných mnoho druhov lisovacích klieští, ktoré sú určené na konkrétne druhy prác. Lisovacie kliešte fungujú na základe jednoduchého mechanizmu, a ich rukoväť máva zvyčajne ergonomický tvar. Ten zaisťuje pohodlné, vysoko stabilné a bezpečné uchopenie. Najpoužívanejšie typy lisovacích kliešťov sú:

Špecializované lisovacie kliešte na konektoryurčené na prácu s dátovými alebo koaxiálnymi káblami. Je potrebné dávať pozor na to, aby prierezy pre vodič boli dostatočne veľké. Tiež môžete využiť praktický variant lisovacie kliešte na káblové oká.
? Lisovacie kliešte na kúrenie sú veľmi praktické pri montáži rozvodov vody, inštaláciu kúrenia alebo plynu. O ich výhodách by vám vedeli povedať napríklad inštalatéri. Kliešte si ľahko poradia s lisovaním trubiek a vytvoria pevné nepriepustné spojenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť.
? Lisovacie kliešte na oceľové lanká spoja viacpramenné drôtové viazanky do veľmi odolného lana a zabezpečia, aby sa od seba neoddelili. Oceľové lanká využijete v mnohých priemyselných odvetviach.
 
 
 
 
 
 
Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?
- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia:

- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny    
×
your-image-description