Dátový kábel Apple iPhone s Lightning konektorom - 1m (bulk)

Kód: 84401800
6,50 € 5,37 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2022
Možnosti doručenia
Dátový kábel pre Apple iPhone umožňuje prenos dát a nabíjanie vášho smartfónu. Dĺžka kábla je 1 m. Balené v PE sáčok (bulk).

Detailné informácie

Podrobný popis

Dátový kábel Apple iPhone s Lightning konektorom - 1m (bulk)


Dátový kábel Lighting/USB pre Apple iPhone umožňuje prenos dát a nabíjanie vášho smartfónu. Je normovaný pre synchronizáciu a nabíjanie mobilných zariadený Apple. Dĺžka 1 meter je akurát vhodná do auta, keďže väčšina aut má USB. Je to originál kábel v bielom prevedení, ktorý spája lighting konektor s klasickým USB 2.0 typu A. Dĺžka kábla je 1 m. Balené v PE sáčok (bulk).


Dátový kábel Apple iPhone s Lightning konektorom - 1m (bulk)


Vlastnosti:
✓ Dátový kábel Apple iPhone Lighting/USB
✓ Prenos dát a nabíjanie
✓ Dĺžka 1 m
✓ Farba kábla biela
✓ Balené v PE sáčku

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjací kábel s USB/Lightning
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.01 kg
Farba: Biela
? Dĺžka kábla: 1 m
Vstupný konektor: Usb
Výstupný konektor: Lightning
Typ: Prepojovací kábel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Apple

Spoločnosť Apple Inc. je americká spoločnosť, ktorá je známa svojim logom zahryznutého jablka. Toto logo predstavuje pokrok v technologickom svete už niekoľko desiatok rokov. So spoločnosťou sa spája mnoho významných osobností, produktov, ale aj množstvo vzostupov a pádov. V apríli 1976 Steve JobsSteve Wozniak založili spoločnosť na základe ich spoločnej túžby po poznaní a snahy vytvoriť vlastný produkt. Zakladatelia Apple však vo svojich začiatkoch nemali pre založenie spoločnosti žiaden potrebný kapitál.

Práve kvôli tomu sa Jobs rozhodol predať svoj starý Volkswagen a Wozniak svoju kalkulačku HP-65, ktorá bola prvou programovateľnou kalkulačkou, pričom v tej dobe stála neuveriteľných 795 dolárov. Prvé roky po založení patrili zostrojeniu funkčného prototypu Apple I a po jeho vypredaní začali pracovať na novom počítači Apple II. Na trh začali prichádzať konkurenčné výrobky od IBM, no Apple II sa líšil typickým elegantným vzhľadom. Pri tomto modely došlo k razantnej zmene loga na jednoduché a pestrofarebné logo, ktoré s menšími obmenami ostalo spoločnosti dodnes, pretože nahryznuté jablko je ľahko odlíšiteľné od iného ovocia.

Úplne prvé logo znázorňovalo Isaaca Newtona ako sedí a číta pod jabloňou, na ktorej visí jablko. Toto jablko neskôr padá na jeho hlavu, čím dokazuje gravitáciu. Logo, ktoré nám je známe v súčasnosti, bolo navrhnuté Robom Janoffom v roku 1977, vtedy však bolo vo farbách dúhy. Jednou zo zaujímavostí je, že po vydaní prvého iPhonu ho dostal každý zamestnanec v spoločnosti ako darček, avšak podmienkou bolo pracovať v spoločnosti minimálne po dobu jedného roka. O úspechu spoločnosti svedčí aj fakt, že doména „apple.com“ sa nachádza medzi 50 najnavštevovanejšími webovými stránkami na svete.

×