Vysielačka Bresser National Geographic FM + prekvapenie

Kód: 73756
49,30 € / ks 41,08 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
7.12.2023
Možnosti doručenia
Dokonalým pomocníkom pri každom dobrodružstve sú tieto prenosné vysielačky Bresser National Geographic FM. Vynikajú svojím štýlovým dizajnom v žiarivej žltej farbe. Dosah vysielačiek je až 6 kilometrov vo voľnom teréne, vďaka ktorému môžete preklenúť dlhé vzdialenosti a mať neprerušovaný príjem. Vysielačky majú až 10 rôznych vyzváňacích tónov, sú vybavené vstavaným konektorom pre slúchadlá a LCD displejom s indikátorom batérie.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Sada prenosných vysielačiek Bresser National Geographic FM
2 vysielačky s dosahom až 6 km.


Dokonalým pomocníkom pri každom dobrodružstve sú tieto prenosné vysielačky Bresser National Geographic FM. Vynikajú svojím štýlovým dizajnom v žiarivej žltej farbe. Dosah vysielačiek je až 6 kilometrov vo voľnom teréne, vďaka ktorému môžete preklenúť dlhé vzdialenosti a mať neprerušovaný príjem. Vysielačky majú až 10 rôznych vyzváňacích tónov, sú vybavené vstavaným konektorom pre slúchadlá a LCD displejom s indikátorom batérie.


Sada prenosných vysielačiek Bresser National Geographic FMSada prenosných vysielačiek Bresser National Geographic FMVysielačky sú veľmi kompaktné, takže sa jednoducho vojdú do vrecka bundy a môžete ich nosiť neustále pri sebe. Navyše sú vybavené praktickou sponou, pomocou ktorej môžete vysielačky pripnúť o opasok alebo kus oblečenia. Vďaka nej máte potom voľné ruky. Ovládanie vysielačiek je zabezpečené pomocou 5 funkčných tlačidiel. Integrovaná baterka sa spúšťa stlačením tlačidla a užitočná bude najmä počas dní so zhoršenými svetelnými podmienkami.


Sada prenosných vysielačiek Bresser National Geographic FMSada prenosných vysielačiek Bresser National Geographic FMVlastnosti:
- Vysielačka pre dvoch
- Extrémne dlhý dosah až 6 km v otvorenom priestore
- Funkcia VOX pre použitie bez použitia rúk
- 8 úzkopásmových kanálov nastaviteľných
- 10 rôznych vyzváňacích melódií
- Slúchadlový jack
- Nastaviteľná hlasitosť
- Prevádzka na batérie (na jednotku sú potrebné 3 batérie AAA)
- Praktická spona na opasok
- Vstavané svietidlo


Obsah sady:
- 2 vysielačky
- 2 spony na opasok
- Manuál
- Záručný list (3 roky)

Dodatočné parametre

Kategória: Všetko pre pozorovateľov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg
Vysielací výkon: 0,5 W
Číslo kanálu: 8 úzkopásmových kanálov
Dosah: až 6 km v otvorenom poli
Frekvencia: 400-470 MHz
Napájanie: na batérie - 3 AAA alkalické / dobíjacie batérie na jednotku (nie je súčasťou dodávky)
Naviac: 10 rôznych vyzváňacích tónov, integrovaná svietidlo, vstavaný konektor pre slúchadlá, LCD displej s indikátorom batérie
Subkód: CTCSS 38

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

O značke Bresser 

 

-> Na trhu od roku 1957->  Nemecká kvalita a precíznosť ->  Produkty najvyššej kvality ->  Široký výber produktov podľa úrovne užívateľa - či ste začiatočník alebo profesionál.

Spoločnosť Bresser je dlhodobo znakom kvality a poctivosti vo výrobe optických prístrojov a príslušenstva. Na trhu funguje už od roku 1957 pre všetkých zvedacov, ktorí chcú objavovať nové kúzla prírody a vesmíru.

V portfóliu výrobkou si nájde každí dobrodruh svoje, či ste začiatočník alebo profesionál. Momentálne je známa aj Spoločnosť v celej Európe, predstavuje svet širokého portfólia produktov z optickej techniky a príslušenstva. V roku 1982 sa spoločnosť Bresser rozhodla uviesť na trh rôzne modely pozorovacej techniky doplnené o špičkové inovácie pre komfort každého pozorovateľa.,

 

Hlavné sídlo Bresser je v Rhede
Produkty značky Bresser sú známe na celom svete, avčak hlavna centrála sídli v pokojnom meste Rhede v Nemecku. Návštevníci môžu pri návšete spoznať vo vybraných shoowroomoch kompletný sortiment produktov. Pre komfort a vývoj sa vybudovalo aj komplexné testovacie stredisko v Rhede pre výrobky. V našom bezprašnom optickom laboratóriu hodnotíme našu optiku, aby sme zaistili výkon a čistotu farieb. Navyše, naše observatórium na mieste je ideálnym miestom na testovanie našich teleskopov.

 

BRESSER po celom svete
Spoločnosť celosvetovo každým rokom rastie. Predajne siete nájdete v Holandsku, Francúzsku, Spojenom kráľovstve, Španielsku a USA. Väčšina produktov je dostupná celosvetovo.

Bresser  

Kvalita BRESSER
Dlhodobé skúsenosti a precíznosť spojená s najmodernejšími technológiami sa spája, aby zákazníci mali vždy prvotriednú kvalitu. Môžete si byť istý, že pri výrobe každého produktu sa dával dôraz na každý detail pre čo najlepší výsledok.

Bresser x Oxford University 

 

Spolupráce značky BRESSER
Spoločnosť sa dlhodobo snaží dať každému pozorovateľovi rozšíriť si svoje obzory. S takýmito ušľachtilým cieľom spoločnosť Bresser dlhodobo nadviazuje partnerstva s mnohými svetovými značkami. V rámci toho je celosvetovo uznávaná pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a vynikajúci pomer cena/výkon a spája produkty z rôznych oblastí do jedného uceleného radu. Medzi najvýznamnejšie spolupráce určite patrí renomovaná značka National Geographic, alebo najlepšia univerzita na svete Oxford.

Bresser National Geographic

×
your-image-description