Detektor kovov Bresser National Geographic

Kód: 73758
55,14 € –26 % 41,02 € 34,18 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
11.10.2022
Možnosti doručenia
Detektor kovu Bresser National Geographic je určený ako pre deti tak aj pre milovníkov dobrodružstva vo všetkých vekových skupinách. Všade okolo nás, tesne pod zemským povrchom, je množstvo cenných drahých kovov, ktoré ešte neboli objavené a čakajú na svoje nájdenie. S týmto skvelým pomocníkom dokážete nájsť akýkoľvek kov behom pár minút.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detektor kovu pre deti Bresser National Geographic
Oblasť použitia: mince, šperky. Nastaviteľná dĺžka: 650-830 mm.


Detektor kovu Bresser National Geographic je určený ako pre deti tak aj pre milovníkov dobrodružstva vo všetkých vekových skupinách. Všade okolo nás, tesne pod zemským povrchom, je množstvo cenných drahých kovov, ktoré ešte neboli objavené a čakajú na svoje nájdenie. S týmto skvelým pomocníkom dokážete nájsť akýkoľvek kov behom pár minút.Detektor kovu pre deti je určený na hľadanie mincí, šperkov alebo dokonca aj starožitností. Konštrukciu detektoru tvorí ergonomická rukoväť s nastaviteľnou výškou v rozsahu od 650 mm do 830 mm, vďaka čomu si viete detektor prispôsobiť svojej výške. Vyhľadávaciu cievku je možné nakloniť a v prípade, že nájdete kovový predmet, môžete počuť zvukový signál. V prípade, čím je zvukový signál hlasnejší, tým je silnejší signál, ktorý udáva ako blízko je kovový predmet k vyhľadávacej cievke.Výhodou tohto detektora je odnímateľné LED osvetlenie, ktoré je užitočné najmä v zimných mesiacoch, keď vás môže veľmi rýchlo zastihnúť tma. Detektor je navyše možné využívať aj v plytkej vode, vrátane potokov alebo kaluží. Zdrojom napájania je 9 V batéria (detektor kovov), a 3 batérie typu AAA (LED lampa), ktoré je nutné zakúpiť samostatne. Hmotnosť tohto detektora je len 460 g, takže je zaistená jeho pohodlná a jednoduchá manipulácia.


Vlastnosti:
- Ergonomická rukoväť
- Nastaviteľná dĺžka od 65cm do 83cm
- Vyhľadávaciu cievku možno nakloniť
- Akustický signál ukazuje nálezy kovov
- Prídavný svetelný signál (LED lampa v rukoväti)
- Odnímateľné LED svietidlo
- Napájané batériou (detektor kovov: 1 alkalická batéria * (9 V); LED lampa: 3 batérie AAA *)

Obsah sady:
- Detektor kovov
- LED lampa
- Návod na použitie a záručný list

Dodatočné parametre

Kategória: Iné príslišenstvo pre pozorovateľov
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.7 kg
? Displej: akustický
? Hmotnosť: 460 g
Napájanie: batéria 9 V (1x), nie je súčasťou dodávky
Nastaviteľná dĺžka: 650-830 mm
? Osvetlenie: LED
Typ: detektor kovu
? Typ užívateľa: deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

O značke Bresser 

 

-> Na trhu od roku 1957->  Nemecká kvalita a precíznosť ->  Produkty najvyššej kvality ->  Široký výber produktov podľa úrovne užívateľa - či ste začiatočník alebo profesionál.

Spoločnosť Bresser je dlhodobo znakom kvality a poctivosti vo výrobe optických prístrojov a príslušenstva. Na trhu funguje už od roku 1957 pre všetkých zvedacov, ktorí chcú objavovať nové kúzla prírody a vesmíru.

V portfóliu výrobkou si nájde každí dobrodruh svoje, či ste začiatočník alebo profesionál. Momentálne je známa aj Spoločnosť v celej Európe, predstavuje svet širokého portfólia produktov z optickej techniky a príslušenstva. V roku 1982 sa spoločnosť Bresser rozhodla uviesť na trh rôzne modely pozorovacej techniky doplnené o špičkové inovácie pre komfort každého pozorovateľa.,

 

Hlavné sídlo Bresser je v Rhede
Produkty značky Bresser sú známe na celom svete, avčak hlavna centrála sídli v pokojnom meste Rhede v Nemecku. Návštevníci môžu pri návšete spoznať vo vybraných shoowroomoch kompletný sortiment produktov. Pre komfort a vývoj sa vybudovalo aj komplexné testovacie stredisko v Rhede pre výrobky. V našom bezprašnom optickom laboratóriu hodnotíme našu optiku, aby sme zaistili výkon a čistotu farieb. Navyše, naše observatórium na mieste je ideálnym miestom na testovanie našich teleskopov.

 

BRESSER po celom svete
Spoločnosť celosvetovo každým rokom rastie. Predajne siete nájdete v Holandsku, Francúzsku, Spojenom kráľovstve, Španielsku a USA. Väčšina produktov je dostupná celosvetovo.

Bresser  

Kvalita BRESSER
Dlhodobé skúsenosti a precíznosť spojená s najmodernejšími technológiami sa spája, aby zákazníci mali vždy prvotriednú kvalitu. Môžete si byť istý, že pri výrobe každého produktu sa dával dôraz na každý detail pre čo najlepší výsledok.

Bresser x Oxford University 

 

Spolupráce značky BRESSER
Spoločnosť sa dlhodobo snaží dať každému pozorovateľovi rozšíriť si svoje obzory. S takýmito ušľachtilým cieľom spoločnosť Bresser dlhodobo nadviazuje partnerstva s mnohými svetovými značkami. V rámci toho je celosvetovo uznávaná pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a vynikajúci pomer cena/výkon a spája produkty z rôznych oblastí do jedného uceleného radu. Medzi najvýznamnejšie spolupráce určite patrí renomovaná značka National Geographic, alebo najlepšia univerzita na svete Oxford.

Bresser National Geographic

×