Príslušenstvo pre spájkovačky, trafopájky a pištole

Lepiace tyčinky do tavných pištolí sú flexibilný a univerzálny spôsob, ako spojiť dokopy rôzne materiály efektívne a rýchlo. Tyčinky sú určené na použitie v tavných pištoliach. Sú vyrobené zo zmesi lepidla, ktoré je v pevnom stave pri izbovej teplote, ale rýchlo sa topí a stuhne, keď je vystavené vysokej teplote. Môžu sa jednoducho aplikovať na rôzne povrchy a materiály, kde vytvoria silné a spoľahlivé spoje.

#ShowMore#

Lepiace tyčinky si môžete zakúpiť v rôznych farbách, veľkostiach a typoch lepidla, preto ich môžete používať na rôzne práce a činnosti. Zväčša sú transparentné, ale dostupné sú aj farebné, preto ich viete využívať pri rôznych druhoch projektov, od umeleckých prác po domáce opravy a iné.

Výhodou lepiacich tyčiniek je ich jednoduchosť použitia, pretože stačí vložiť lepiacu tyčinku do tavnej pištole, nechať ju chvíľku nahriať, a následne aplikovať na povrch, ktorý potrebujete spojiť. Po chvíľke lepidlo stuhne, čím sa vytvorí trvalý a spoľahlivý spoj. Lepiace tyčinky môžete využívať na lepenie rôznych materiálov, napríklad dreva, plastu, textílii, kovu a papiera. Sú skvelé na rôzne práce a činnosti, ako napríklad na opravy nábytku, montáž a výrobu dekorácií, výrobu modelov, výrobu šperkov a mnoho iného.

Ďalšou výhodou tavnej tyčinky je jej relatívne nízka cena a dlhá trvanlivosť. Jedna lepiaca tyčinka poskytuje dostatočné množstvo lepidla na viacero lepení, čo z nich robí cenovo efektívne riešenie pre domácich majstrov, umelcov a remeselníkovKeďže sú tavné tyčinky všestranné, spoľahlivé a jednoduché na použitiemali by sa nachádzať v každej dielni alebo domácnosti. Prostredníctvom tavných pištolí môžete rýchlo a ľahko vyriešiť veľa bežných úloh a projektov, a to bez zbytočného zdržania alebo komplikácií.

 

Pokiaľ si chce zariadiť svoju vlastnú dielničku alebo ju zveľadiť, tak si pozrite náš článok, ktorý nájdete na tomto linku:
Prípadne aj vás zaujímajú rôzne meracie prístroje, tak si skúste prečítať články v našom blogu, ktoré nájdete na tomto linku:

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?

- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia.
- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny

 
 
 
 

Najpredávanejšie

Tyčinka RAPID, 12x94 mm, PVC a káble, 14 ks, tavná, lepiaca, náplň do tavnej pištole
 
9,50 €
(7,92 € bez DPH)
Tyčinka RAPID, 12x94 mm, drevo, 14 ks, tavná, lepiaca, náplň do tavnej pištole
 
3,40 €
(2,83 € bez DPH)
10 položiek celkom
Tyčinka RAPID, 12x94 mm, drevo, 14 ks, tavná, lepiaca, náplň do tavnej pištole
2,83 € bez DPH
3,40 € / ks
Kód: 2172701
Tyčinka RAPID, 12x190 mm, univerzálna transparent, 48 ks, tavná, lepiaca, náplň do tavnej pištole Kód: 2172700
Tyčinka RAPID, 12x190 mm, univerzálna biela, 48 ks, tavná, lepiaca, náplň do tavnej pištole Kód: 2172698
Tyčinka RAPID, 07x90 mm, univerzálna transparent, 36 ks, tavná, lepiaca, náplň do tavnej pištole Kód: 2172704
your-image-description