Ochranné puzdro Nillkin Bounce AirPods Pro - čierna + prekvapenie

Kód: 3504
8 € / ks 6,67 € bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.2.2024
Možnosti doručenia

Ide o veľmi odolné puzdro pre Vaše AirPods Pro s tou najlepšiou ochranou slúchadiel za každých okolností. Puzdro je vyrobené v kombinácií vysokokvalitných materiálov TPU + PC materiálov, ktoré v tomto kombinujú pevný plast s mäkčenými okrajmi. Puzdro plnohodnotne chráni Vaše slúchadlá nielen proti dažďu, prachu a nosení a vonkajšiemu prostrediu. Súčasťou balenia je aj praktická kovová karabina pre uchytenie  slúchadiel puzdra, kde je to potrebné. Najzraniteľnejšia časť puzdra sú rohy a práve tuto si dali Nillkin pripravil pokročilú technológiu pre ochranu. 

 

 

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Ide o veľmi odolné puzdro pre Vaše AirPods Pro s tou najlepšiou ochranou slúchadiel za každých okolností. Puzdro je vyrobené v kombinácií vysokokvalitných materiálov TPU + PC materiálov, ktoré v tomto kombinujú pevný plast s mäkčenými okrajmi. Puzdro plnohodnotne chráni Vaše slúchadlá nielen proti dažďu, prachu a nosení a vonkajšiemu prostrediu. Súčasťou balenia je aj praktická kovová karabina pre uchytenie  slúchadiel puzdra, kde je to potrebné. Najzraniteľnejšia časť puzdra sú rohy a práve tuto si Nillkin pripravil pokročilú technológiu pre ochranu. 

Nillkin Bounce AirPods Pro 3

 

 

Puzdro veľmi ľahko otvoríte stlačením na boku, tým dôjde k automatickému otvoreniu viečka a slúchadlá je možné pohodlne vybrať. Súčasťou balenia je aj praktická kovová karabina pre uchytenie  slúchadiel puzdra, kde je to potrebné. Či na batoh, na pútko vo vnútri batohu, na opasok, jednoducho kdekoľvek, kde si to viete predstaviť. Puzdro je navyše skvelo navrhnuté, aby nebránilo nabíjaciemu konektoru vašich slúchadiel a má v dolnej časti výrez na nabíjanie pomocou kábla. Najzraniteľnejšia časť puzdra sú rohy a práve tuto si Nillkin pripravil pokročilú technológiu pre ochranu. Pokiaľ prípadne dôjde k pádu, tak rohy sú navrhnuté tak, aby vďaka inovatívnemu tvarovaniu pohltili a rozprestreli do strán náraz. Apple AirPods Pro si zaslúžia tú najkvalitnejšiu ochranu, majte ich skvelé chránené s Nillkin Bounce ochranným puzdrom.

 

Kľúčové vlastnosti Nillkin Bounce puzdra pre AirPods Pro
- Ochranné puzdro pre AirPods Pro slúchadlá
- Vyrobené v kombinácií TPU + PC
- Pevné puzdro a spevnené okraje a rohy chránené proti prípadnému pádu
- Otvorenie jediným stlačením tlačidla
- Kovová karabína v balení
- Perfektná ochrana proti prachu, nečistotám a dažďu v prípadnom páde.

Dodatočné parametre

Kategória: Pudzra na AirPods Pro
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
your-image-description