Dobíjacia náhlavná lupa Levenhuk Zeno Vizor HR6

Kód: 72615
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
32 € / ks 26,67 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
4.3.2024
Možnosti doručenia
Dobíjacia náhlavná lupa Levenhuk Zeno Vizor HR6 je skvelý optický prístroj, ktorý je možné využívať viacerými spôsobmi. Môžete ju využívať ako lupu na čítanie, lupu na vyšívanie, ochranné okuliare alebo ako nástroj pri prácach, ktoré si vyžadujú vyššiu dávku precíznosti, ako sú hodinárstva či klenotníctva. Disponuje skvelými optickými vlastnosťami a vymeniteľnými šošovkami, vrátane sklopnej šošovky na pravé oko. Šošovky ponúkajú rôzne hodnoty zväčšenia a môžete ich jednoducho kombinovať. Ak nepotrebujete pozorovať niečo zväčšene, jednoducho lupu s osvetlením vyklopíte smerom nahor a máte k dispozícii ochranné okuliare.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Dobíjacia náhlavná lupa Levenhuk Zeno Vizor HR6


Vymeniteľné šošovky a sklopná šošovka na pravé oko. LED osvetlenie na batérie. Zväčšenie: 1x/1,5x/2x/2,5x/3,5x/8x.

Dobíjacia náhlavná lupa Levenhuk Zeno Vizor HR6 je skvelý optický prístroj, ktorý je možné využívať viacerými spôsobmi. Môžete ju využívať ako lupu na čítanie, lupu na vyšívanie, ochranné okuliare alebo ako nástroj pri prácach, ktoré si vyžadujú vyššiu dávku precíznosti, ako sú hodinárstva či klenotníctva. Disponuje skvelými optickými vlastnosťami a vymeniteľnými šošovkami, vrátane sklopnej šošovky na pravé oko. Šošovky ponúkajú rôzne hodnoty zväčšenia a môžete ich jednoducho kombinovať. Ak nepotrebujete pozorovať niečo zväčšene, jednoducho lupu s osvetlením vyklopíte smerom nahor a máte k dispozícii ochranné okuliare.


Dobíjacia náhlavná lupa Levenhuk Zeno Vizor HR6
Dobíjacia náhlavná lupa Levenhuk Zeno Vizor HR6
Optika lupy s ovetlením je vyrobená z kvalitného optického plastu a lupa disponuje možnosťou podsvietenia. Nachádza sa uprostred lupy a zahŕňa tri LED svetlá, ktoré sú napájané prostredníctvom troch dobíjacích batérií. Dobíjanie je možné vykonať jednoducho, stačí vytiahnuť modul prisvietenia z tela lupy a USB kábel (súčasť balenia) pripojiť k portu USB počítača alebo adaptéra. Jas prisvietenia je možné regulovať pomocou tlačidla ON (ZAP). Lupa so svetlom na vyšívanie je veľmi užitočným nástrojom v tomto prípade, nakoľko umožňuje pohodlnú prácu aj s malými predmetmi, ako sú ihly či nite. Telo lupy tvorí plast, vďaka čomu je veľmi ľahká a jednoducho sa s ňou manipuluje.Dobíjacia náhlavná lupa Levenhuk Zeno Vizor HR6
Dobíjacia náhlavná lupa Levenhuk Zeno Vizor HR6

Vlastnosti:
- Ľubovoľná kombinácia šošoviek
- Možné použiť dve šošovky súčasne
- Dodatočná sklopná šošovka na pravé oko
- Tri LED svetlá s reguláciou jasu
- Osvetlenie napájané pomocou batérií
- Dobíjanie pomocou káblu USB-microUSB
- Kvalitná lupa Levenhuk
- Lupa na čítanie, lupa na vyšívanie


Obsah sady:
- Náhlavná lupa
- 5 vymeniteľných šošoviek
- Dobíjacie batérie
- Napájací kábel USB-microUSB
- Užívateľská príručka a celoživotná záruka


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné, stolné, náhlavné, vreckové a iné lupy
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.62 kg
? Materiál optiky: optický plast
Materiál tela: plast
? Zväčšenie: 1 x / 1,5 x / 2 x / 2,5 x / 3,5 x (šošovky možno kombinovať)
Ďalšie vlastnosti: Nastaviteľný jas; sklopná šošovka na pravé oko; osvetlenie napájané batériami; dobíjanie pomocou kábla USB-USB
Konštrukcia: Náhlavné
Lupa s osvetlením: Áno
Možnosti použitia: Šitie / práce s textíliami, opravy hodiniek / klenotnícke práce
Napájanie: Dobíjacie batérie 3,7 V 300 mAh
Napájanie lupy: Nabíjacia batéria
Osvetlenie: LED
Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Priemer prídavnej šošovky: 30 mm
Priemer šošovky: 100x43 mm
S osvetlením: Áno
Zväčšenie prídavnej šošovky: 08.10.2022
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MT Avatar autora | 30.11.2022
S lupou som veľmi spokojná, super!
LZ Avatar autora Lucia Záhorská (Administrátor) 21.12.2022
Tak nech vám ešte dlho a dobre slúži! :)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

logo Levenhuk

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 Misia spoločnosti

Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvýšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia

Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

 Levenhuk produkty

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Discovery by Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk Labzz pre deti

 Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelávacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

your-image-description