Bezdrôtové slúchadlá Swissten

Ak ešte nepoznáte slúchadlá od značky Swissten tak teraz je ten správny čas. V našej ponuke nájdete Bluetooth slúchadlá Swissten Stonebuds s dosahom 10 m. Sú to mini štupľové slúchadlá , ktorých ergonomický tvar, s mäkkými vymeniteľnými silikónovými štupľami a nízkou hmotnosťou, z nich robí veľmi komfortné a pohodlné slúchadlá. Vďaka Bluetooth 5.0, ich veľmi rýchlo spárujete s vašim mobilným telefónom, tabletom alebo notebookom. Sú vybavené ovládačom, vďaka ktorému môžete prepínať medzi skladbami. True Wireless Stereo slúchadlá vám zaručia  2,5 hodiny počúvania na jedno nabitie a 10 hodín aktívneho počúvania hudby. 

Ďalšími o niečo výkonnejšími slúchadlami od tejto značky sú Bluetooth slúchadlá do uší  Swissten Flypods. Elegantný dizajn, kvalitný zvuk a veľmi prijateľná cena. Toto sú slúchadlá Swissten s uzavretou konštrukciou a krásnym čistým zvukom. Swissten Flypods disponujú bezdrôtovým pripojením cez rozhranie Bluetooth ( v novej verzí 5.0), ktoré majú dosah až 10 m. Sú plne kompatibilné s iOS ale aj  Android. Po vybraní z nabíjacieho púzdra, môžete slúchadlá využívať nepretržite až 3 hodiny na telefonovanie alebo počúvanie hudby. Celková výdrž slúchadiel po opätovnom vložení do nabíjacieho puzdra je až 12 hodín. 

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie