Unášače brúsneho papiera

Unášač brúsneho papiera je nástroj, ktorý sa používa na uchytenie brúsneho papiera. Týmto spôsobom brúsenia si uľahčíte brúsenie a dokončovania povrchov a záverečných prác. Hlavnou funkciou je zaistiť pevné a stabilné podložie pre brúsny papier, vďaka čomu bude vaše brúsenie efektívne a presné pri rôznych materiáloch.

#ShowMore#

Existuje niekoľko typov unášačov, ktoré sa líšia podľa ich konštrukcie a použitia. Niektoré z typov, ktoré nájdete v našom e shope:

Unášač brúsneho papiera na suchý zips je navrhnutý tak, aby sa k brúsnemu papieru zo zadnej strane prilepil na suchý zips. Unášač má protiľahlú stranu so suchým zipsom na ktorú sa pevne pripevní brúsny papier. Mechanizmus na suchý zips umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu brúsneho papiera. To oceníte pri práci s rôznymi materiálmi, ale aj druhmi brúsneho papiera.
Unášač brúsneho papiera so stopkou má na konci stopku, ktorá slúži pre uchytenie brúsnych výsekov. Stopka je zhotovená z kovu. Pri používaní unášača je potrebné udržiavať stabilný tlak a pohybovať rovnomerne po celej ploche, ktorú potrebujete brúsiť.
 

Pri používaní unášača sa na zadnú stranu brúsneho papiera prilepí protiľahlá časť unášača so suchým zipsom. Následne pritlačíte unášač na povrch, ktorý chcete brúsiť. Je dôležité kontrolovať, či je brusný papier poriadne pripevnený a či pevne drží na unášači, aby nedošlo k jeho uvoľneniu počas brúsenia.

 

 

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?
- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia:

- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny  

Najpredávanejšie

Unášač na Worcraft CRS-S20Li brúsku diel 29
 
4,60 €
(3,83 € bez DPH)
1 položiek celkom
Unášač na Worcraft CRS-S20Li brúsku diel 29
3,83 € bez DPH
4,60 € / ks
Kód: 243999
your-image-description