USB- c dokovacia stanica BASEUS hub HDMI / 3x USB 3.0 / Typ C + prekvapenie

Kód: 2658
24 € / ks 20 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2023
Možnosti doručenia

Multifunkčný adaptér (rozbočovač) s napájaním USB-C je ideálnym riešením pre prenosné počítače Apple MacBook a ďalšie zariadenia s dostupným portom USB-C. Umožňuje nabíjanie a prenos dát až 5 Gb/s prostredníctvom troch portov USB 3.0.konektor HDMI. Kompatibilný s MacBookom.

 

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

USB-c adaptér BASEUS HUB adaptér Aluminium O HDMI / 3x USB 3.0 / Typ C CABOOK-0V

Multifunkčný adaptér (rozbočovač) s napájaním USB-C je ideálnym riešením pre prenosné počítače Apple MacBook a ďalšie zariadenia s dostupným portom USB-C. Umožňuje nabíjanie a prenos dát až 5 Gb/s prostredníctvom troch portov USB 3.0.konektor HDMI. Kompatibilný s MacBookom.

 adaptér Aluminium

Plug-and-play adaptér funguje so všetkými operačnými systémami. Vďaka vysokému výkonu 60 W vám umožní úplne nabiť prenosný počítač v krátkom čase. Všetky porty môžu pracovať stabilne a hladko súčasne. Riadiaca čipová sada prispôsobuje prúd zariadeniu a chráni ho pred poškodením.

 BASEUS HUB adaptér Aluminium O HDMI

Všestrannosť

Príslušenstvo rieši problém niekoľkých portov. Ďalšie tri porty USB 3.0 umožňujú jednoduché pripojenie mnohých zariadení, ako sú: externý pevný disk, jednotka USB, myš, klávesnica, tlačiareň, slúchadlá USB, webová kamera atď. Podporuje prenos dát až 5 Gb/s. Port HDMI vám umožní pripojiť ďalší monitor, projektor alebo televízor s vysokým rozlíšením 4K.

adaptér 3x USB 3.0

Elegantné prevedenie

Hliníková povrchová úprava adaptéra dodáva vášmu domu alebo kancelárii špičkovú estetiku, ponúka neporovnateľnú kvalitu a trvanlivosť. Redukcia a adaptér pre MacBook a podobne zariadenia s USB-c portom

 

Dodatočné parametre

Kategória: USB Huby
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg
Farba: Zlatá
Materiál: zliatina hliníka + TPE
Konektory: USB-C PD 20V / 3A (max), 3x USB 3.0 5Gbps (max),spätne kompatibilné s USB 2.0 (480Mbps), HDMI 1.4 4K (max)
Výkon: 60W (max)
Veľkosť: 100 * 450 * 10 mm
Kompatibilita: zariadenie s konektorom USB-C
Kód výrobcu: CABOOK-0V

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Baseus

Pod označením Baseus sa nachádza značka, ktorá si zakladá na myslení z perspektívy používateľov, o čom svedčí aj slogan „Base on user“. Produkty tejto značky sa vyznačujú tým, že sú navrhnuté s vysokou estetickou a praktickou hodnotou. Ide o značku spotrebnej elektroniky pod Shenzhen Times Innovation Technology Co. Ltd., ktorá integruje výskum, vývoj, dizajn, výrobu a predaj.

Založená bola v roku 2011 a 8 rokov rastu znamenalo pre spoločnosť umiestnenie na popredných priečkach podnikov v čínskom priemysle spotrebnej elektroniky. Snahou spoločnosti bolo držať sa dizajnových inovácií, praktickej estetiky so zameraním na nové technológie, ale aj materiálov šetrných k životnému prostrediu. Okrem iného, zameranie spoločnosti zahŕňa aj technickú a kvalitatívnu silu, čo znamená že sa zaujíma o technických partnerov v rôznych oblastiach s cieľom spoločne vyvinúť konkurencieschopnejšie produkty.

Vo svojich začiatkoch väčšinu produktového portfólia firmy tvorilo príslušenstvo pre mobilné telefóny. S rozširujúcim sa trhom a opakovanou aktualizáciou produktov bolo potrebné prispôsobiť sa a začať navrhovať nové produktové rady. Pod značkou Baseus sa nachádza niekoľko kompletných produktových radov a viacero kategórií produktov, medzi ktorými sú zahrnuté napríklad Baseus Gamo, Baseus Audio, Baseus Lighting, Baseus Automotive a Baseus Home Appliance. Viacero kategórií produktov by malo zabezpečiť neustále uspokojovanie dopytu zákazníkov po inteligentných produktoch.

×
your-image-description