Vibračné elektrické brúsky

Vibračné elektrické brúsky od značky Worcraftspoľahlivé a výkonné náradia, ktoré sú potrebné v každej domácej dielní, v remeselných dielniach, či stavbách. Brúsky disponujú vysokým výkonom s presným vibračným pohybom, vďaka čomu môžete rôzne materiály efektívne a presné brúsiť.

 #ShowMore#

Vibračné brúsky sú ideálne na odstraňovanie farieb a lakov, vyhladenie povrchov, opracovanie dreva, kovov a plastov, ale aj na odstraňovanie rýchlo schnúcich materiálov, napríklad sadrovlákno alebo špeciálne druhy omietok. Elektrické brúsky sú skvelým náradím na prípravu povrchov na, ktorý potrebujete naniesť nový náter alebo na dokončovacie práce.

Vlastnia ergonomický dizajn a kompaktné rozmery, vďaka čomu sa pohodlne držia a ovládajú, čo vám umožní precízne brúsenie aj na horšie dostupných miestach. Zásluhou rôznych nastavení, ako je rýchlosť a vibračné režimy ponúkajú možnosť, aby ste si brúsenie prispôsobili svojím potrebám a práci. 

Vibračné brúsky od Worcraft majú vysokú spoľahlivosť a robustnú konštrukciu, ktorá zaisťuje dlhú životnosť a odolnosť. Vďaka ich všestrannosti sa dajú používať rôzne typy brusných platní alebo papierov, čo vám umožňuje presného brúsenia rôznych typov materiálov, čím dosiahnete hladké a profesionálne výsledky.

Elektrické brúsky sú nenahraditeľným náradím pre všetkých, ktorí od svojho náradia vyžadujú kvalitné a presné výsledky pri brúsení a úprave rôznych druhov materiálov.vhodné pre použitie v domácich dielniach, remeselných dielňach a na stavbách. Predstavujú spoľahlivého spoločníka pre všetky brúsiace práce.

 

Pokiaľ si chce zariadiť svoju vlastnú dielničku alebo ju zveľadiť, tak si pozrite náš článok, ktorý nájdete na tomto linku:
Prípadne aj vás zaujímajú rôzne meracie prístroje, tak si skúste prečítať články v našom blogu, ktoré nájdete na tomto linku:

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?

- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia.
- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny

Najpredávanejšie

Brúska Worcraft CFS-S20Li ShareSYS, vibračná, 20V Li-ion
35 €
(29,17 € bez DPH)
Vibračná brúska Worcraft FS-300, 300W
Vibračná brúska Worcraft FS-300, 300W
Skladom (>5 ks)
Kód: 113178
36 €
(30 € bez DPH)
2 položiek celkom
Vibračná brúska Worcraft FS-300, 300W
30 € bez DPH
36 € / ks
Kód: 113178
Brúska Worcraft CFS-S20Li ShareSYS, vibračná, 20V Li-ion
29,17 € bez DPH
35 € / ks
Kód: 114283
your-image-description