Biotol

BOITOLL

Značka Biotoll patrí pod spoločnosť Unichem d.o.oSpoločnosť Unichem d.o.o. bola založená v roku 1989 ako prvá súkromná spoločnosť, ktorá vyrába záhradné a domáce výrobky na základe vlastného vývoja a výroby. Aktuálne je Unichem technologicky a informačne, moderne vybavená spoločnosť, s registráciami výrobkov vo viac ako 40 krajinách. Vďaka pomoci oddelenia pre pokročilý vývoj v slovinskom výrobnom závode, vyrábajú väčšinu výrobkov. Ponúkajú viac ako 200 rôznych výrobkov pre domácnosť a záhradu a sú popredným výrobcom v kategórii výrobkov.

logo Biotol

Unichem je popredná slovinská spoločnosť, ktorá vyrába kvalitné výrobky pre ochranu a starostlivosť rastlín s osobitným zameraním na ekologické záhradníctvo a účinnú ochranu obytných priestorov proti hmyzu, myšiam a potkanom. Dcérske spoločnosti sa nachádzajú v Chorvátsku, Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, Poľsku a Amerike. Spoločnosť je veľmi činorodá v expedovaní svojich produktov. Expedujú do väčšiny európskych krajín, ale aj do USA a niektorých ázijských, afrických a juhoamerických krajín. Na zahraničných trhoch, najmä však v piatich krajinách, v ktorých sídlia dcérske spoločnosti, má významné postavenie na trhu. Je veľmi dôležité, že všetky výrobky Unichem sú výsledkom znalostí, vývoja a dôrazom na prípravu výrobkov. Produkty sú ekologické, nezaťažujú životné prostredie a sú vyrobené z úplne prírodných zložiek, pričom účinne kontrolujú choroby a škodcov a podporujú zdravý rast rastlín.

Hlavné značky spoločnosti Unichem sú:

Plantella – pod touto značkou nájdete organické hnojivá, univerzálne, špeciálne a dlho pôsobiace membránové hnojivá, zeminy, semená, ochrana proti burinám a nežiadúcim zvieratám.

Bio Plantella – pod touto značkou nájdete organické hnojivá, zeminy, vitamínové doplnky, ekologické výrobky na ochranu proti škodcom a chorobám rastlín.

Effect, Biotoll – pod týmito značkami nájdete univerzálne a špeciálne insekticídy na ochranu proti všetkým druhom plazivého a lietajúceho hmyzu.

Ratimor – pod touto značkou nájdete rodenticídy na účinnú ochranu proti myšiam a potkanom.

 
3 položiek celkom
Insekticídny prášok na mravce Biotoll®, 300 g
4,33 € bez DPH
5,20 € / ks
Kód: 090018
Insekticid na mravce Biotoll® Faracid+faraóny, 500 ml
6,17 € bez DPH
7,40 € / ks
Kód: 090016
Biotoll® Universal insekticid na hmyz, 500 ml
4,17 € bez DPH
5 € / ks
Kód: 090014

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

your-image-description