Huawei

Webová stránka značky: Huawei

HUAWEI

Huawei je spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1987 a v súčasnosti patrí medzi popredných svetových poskytovateľov informačných a komunikačných technológií a inteligentných zariadení.  Názov spoločnosti je tvorený dvoma čínskymi znakmi 华 a 为 , ktoré v preklade znamenajú „čínsky úspech“. Už samotný názov spoločnosti poukazuje na celosvetový úspech, ktorý dosiahla aj tým, že je tretím najväčším dodávateľom smartfónov na trhu po spoločnostiach Apple a Samsung.Táto spoločnosť realizuje svoju činnosť vo viac ako 170 krajinách a regiónoch, pričom hlavným zameraním firmy je snaha o vytvorenie plne prepojenéhointeligentného sveta. Firma Huawei dodáva na trh mobilné telefóny, ktoré sú vhodné pre spotrebiteľov, ktorí preferujú mobilný telefón, ktorý je kombináciou prijateľnej cenyprvotriedneho výkonu. Okrem iného firma dokáže prekvapiť aj modelmi telefónov, ktoré vynikajú tými najlepšími parametrami.

 

Spoločnosť Huawei môže byť hrdá na niekoľko významných spoluprác s rôznymi známymi značkami, ako je napríklad T-Mobile, Vodafone, či Motorola. Okrem iného je Huawei jedným zo sponzorov rôznych podujatí alebo športových tímov, ako sú napríklad FC Arsenal alebo Paríž Saint-Germain.Značka sa môže pýšiť aj širokým produktovým portfóliom, kde okrem smartfónov ponúka aj notebooky, tablety, smart hodinky, slúchadlá, routre alebo rôzne príslušenstvo ako sú ochranné kryty, remienky na hodinky, počítačové myši, či dátové káble.
Podľa rebríčka najhodnotnejších značiek, ktorý realizuje spoločnosť Brand Finance – popredná britská agentúra špecializujúca sa na oceňovanie značiek a strategické poradenstvo, bola značka Huawei za posledný rok zaradená medzi 10 najhodnotnejších značiek. Medzi top desiatku bola značka zaradená aj z dôvodu, že je druhým najväčším investorom na svetev oblasti investovania do výskumu a vývoja. Okrem iného, spoločnosť poskytuje rôzne inovatívne produkty aj globálnym spotrebiteľom, svoje najnovšie vlajkové smartfóny P50 Pro a P50 Pocket nevynímajúc.

4 položiek celkom
EU distribúcia
94,17 € bez DPH
113 € / ks
Kód: HUAMPT1032LTEBLUEU
product 4358754
76,67 € bez DPH
92 € / ks
Kód: 595
product 4358728
76,67 € bez DPH
92 € / ks
Kód: 591
product 4358704
76,67 € bez DPH
92 € / ks
Kód: 596

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

your-image-description