Oem

91 položiek celkom
Výstražná samolepka SK - WiFi Free Zone
SK distribúcia
1,50 € bez DPH
1,80 € / ks
Kód: NTW-IPCAM-WIFI
TP-LINK držák/stojan pro kamery Tapo C500/C510W/C520WS na stěnu a strop, bílý s krytkou kabelů
SK distribúcia
Kód: NETP-D-TC5XX-C
TP-LINK držák/stojan pro EAP zařízení EAP235-Wall EAP615-Wall šedá antracit
SK distribúcia
14,17 € bez DPH
17 € / ks
Kód: NETP-D-EAPWALL
TP-LINK držák/stojan pro EAP zařízení EAP225/EAP245/EAP265 bílý
SK distribúcia
15 € bez DPH
18 € / ks
Kód: NETP-D-EAP2X
TP-LINK držák s kabelovou krytkou pro EAP235/615-Wall na stěnu , bílý
SK distribúcia
13,33 € bez DPH
16 € / ks
Kód: NETP-D-EAPWALL-C
TP-LINK držák do 10"/19" racku pro SG108xx/SF1006P/ER605/RP108GE
SK distribúcia
14,17 € bez DPH
17 € / ks
Kód: NETP-D-TP158
TP-LINK držák do 10"/19" racku pro OC200/SF1005xx/SG105xx/SG1005xx
SK distribúcia
12,50 € bez DPH
15 € / ks
Kód: NETP-D-TP100
TP-LINK držák DECO XE75/XE75 Pro na stěnu bílý
SK distribúcia
14,17 € bez DPH
17 € / ks
Kód: NETP-D-XE75
TP-LINK držák DECO X20/X50/X60 na stěnu bílý
SK distribúcia
12,50 € bez DPH
15 € / ks
Kód: NETP-D-X20/X60
SJ-FTTH-SK18-B Distribuční box pro PLC splitter, neosazený
SK distribúcia
51,67 € bez DPH
62 € / ks
Kód: NTOESJ-FTTH-SK18-B
SJ-FTTH-SK18-A2 Distribuční box 96 vl., 24 SC adaptérů, neosazený
SK distribúcia
51,67 € bez DPH
62 € / ks
Kód: NTOESJ-FTTH-SK18-A2
SJ-FTTH-SK-18 Distribuční box 96 vl., 24 SC adaptérů,neosazený
SK distribúcia
58,33 € bez DPH
70 € / ks
Kód: NTOESJ-FTTH-SK-18
POE-PAN8-GBATF 802.3af/at gigabitový stíněný 8-portový PoE panel
SK distribúcia
47,50 € bez DPH
57 € / ks
Kód: NTOEPOE-PAN8-GBATF
POE-PAN8-GB Gigabitový stíněný 8-portový PoE panel
SK distribúcia
17,50 € bez DPH
21 € / ks
Kód: NTOEPOE-PAN8-GB
POE-PAN8-CASE 8-portový pasivní PoE panel s krytem
SK distribúcia
10,83 € bez DPH
13 € / ks
Kód: NTOEPOE-PAN8-CASE
POE-PAN6-GB Gigabitový stíněný 6-portový PoE panel
SK distribúcia
24,17 € bez DPH
29 € / ks
Kód: NTOEPOE-PAN6-GB
POE-PAN4-GBATF 802.3af/at gigabitový stíněný 4-portový PoE panel
SK distribúcia
27,50 € bez DPH
33 € / ks
Kód: NTOEPOE-PAN4-GBATF
POE-PAN4-GB Gigabitový stíněný 4-portový PoE panel
SK distribúcia
12,50 € bez DPH
15 € / ks
Kód: NTOEPOE-PAN4-GB
POE-PAN24-GB Gigabitový stíněný 24-portový PoE panel
SK distribúcia
102,50 € bez DPH
123 € / ks
Kód: NTOEPOE-PAN24-GB
POE-PAN16-GB Gigabitový stíněný 16-portový PoE panel
SK distribúcia
85 € bez DPH
102 € / ks
Kód: NTOEPOE-PAN16-GB
POE-PAN12-GB Gigabitový stíněný 12-portový PoE panel
SK distribúcia
68,33 € bez DPH
82 € / ks
Kód: NTOEPOE-PAN12-GB
PLC-IM-1X8-SC-APC Modulový PLC splitter PLC-IM-1X8-SC-APC, G657A, 1:8
SK distribúcia
22,50 € bez DPH
27 € / ks
Kód: NTOEPLC-IM-1X8-SC-APC
PLC-CT-1X8-SC-APC-2.0 Kazetový optický splitter (ABS box), 1x8 SC/APC, 2,0 mm
SK distribúcia
12,50 € bez DPH
15 € / ks
Kód: NTOEPLC-CT-1X8-SC-APC-2.0
Patch kábel Cat6A, S/FTP (PiMF), LSOH - 2m, šedý
SK distribúcia
4,33 € bez DPH
5,20 € / ks
Kód: NTW-OEMMSD0310
Patch kábel Cat6A, S/FTP (PiMF), LSOH - 0,25m, modrý
SK distribúcia
2,50 € bez DPH
3 € / ks
Kód: NTW-OEMMSC0020
Patch kábel Cat6A, S-FTP (PiMF), LSOH, 7m, sivý
SK distribúcia
10,83 € bez DPH
13 € / ks
Kód: NTW-OEMMSD0810
Patch kábel Cat6A, S-FTP (PiMF), LSOH, 2m, žltý
SK distribúcia
4,33 € bez DPH
5,20 € / ks
Kód: NTW-OEMMSD0325
Optická zásuvka SJ-FTTH-MN-4 2 portová
SK distribúcia
1,08 € bez DPH
1,30 € / ks
Kód: NTOESJ-FTTH-MN-4
Optická nástěnná zásuvka SJ-FTTH-MN-5 1 portová
SK distribúcia
3,67 € bez DPH
4,40 € / ks
Kód: NTOESJ-FTTH-MN-5
Optická nástěnná zásuvka SJ-FTTH-MN-4-2 2 portová
SK distribúcia
1,67 € bez DPH
2 € / ks
Kód: NTOESJ-FTTH-MN-4-2
Optická kazeta SJ-BWN-FST-10-A pro 12 svárů
SK distribúcia
0,75 € bez DPH
0,90 € / ks
Kód: NTOESJ-BWN-FST-10-A
Optická kazeta SJ-BWN-FST-06 pro 24 svárů
SK distribúcia
3 € bez DPH
3,60 € / ks
Kód: NTOESJ-BWN-FST-06
OPEN.ioting - inteligentný otvárač brán ovládaný mobilnou aplikáciou alebo smart hodinkami
SK distribúcia
Kód: NTW-OPEN-IOTING
Ochrana sváru 60mm
SK distribúcia
Ochrana sváru 60mm
Skladom (1 ks)
0,33 € bez DPH
0,40 € / ks
Kód: NTW-OEMOPP-0110
Ochrana sváru 40mm
SK distribúcia
Ochrana sváru 40mm
Skladom (1 ks)
0,25 € bez DPH
0,30 € / ks
Kód: NTW-OEMOPP-0100
OEM SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 0,5m, Cisco komp.
SK distribúcia
Kód: NTW-OEMSFPPCAB10G-CIS-05M
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 91 položiek celkom

your-image-description