Realme

Webová stránka značky: Realme

Realme

Realme je technologická značka, ktorá bola založená 4. mája 2018. Ide o globálne orientovanú značku, ktorá sídli v Číne a je zameraná na chytré telefóny a AIoT produkty. Svoj prvý smartfón predstavila dokonca už 12 dní po založení, teda 16. mája 2018. Išlo o model Realme 1, ktorý sa na Amazone rýchlym tempom stal jedným z najpredávanejších. Značke Realme stačili dva roky na to, aby zamiešala karty na trhu smartfónov. V roku 2022 bola dokonca siedmou najpredávanejšou značkou inteligentných telefónov na svete. Motto „Dare to Leap“ nedalo dlhé obdobie konkurencii vydýchnuť a čínskeho výrobcu teda možno ozaj považovať za skokana dekády, nakoľko ide o oficiálne najrýchlejšie rastúcu značku vo svojom segmente.

Cieľom značky je popularizácia 5G. Realme má celosvetovo viac ako 40 miliónov registrovaných používateľov. Zákazníkom ponúka prostredníctvom svojich produktov kombináciu výkonu, dizajnu, praktických služieb a technologických noviniek, spolu s primeraným pomerom ceny a výkonu. Spoločnosť plní víziu spopularizovať sieť novej generácie 5G, pričom sa dá predpokladať, že toto pripojenie sa premietne aj do nižších modelov portfólia spoločnosti.

Stratégia Realme sa dá definovať ako „1+4+N“, čo znamená, že jeden hlavný produkt, v tomto prípade smartfón, dopĺňajú štyri kategórie smart-produktov, ako sú reproduktory, slúchadlá, televízory a hodinky. „N“ vyjadruje ľubovoľný počet iných inteligentných zariadení od značky Realme. Úspech značky spočíva aj v medzinárodnom tíme, ktorý má vekový priemer 29 rokov a veľmi smelé plány. Realme boduje aj čo sa týka dizajnu. V roku 2020 spoločnosť získala prestížne dizajnérske ocenenie Red Dot Desing Award za smartfón Realme X2 Pro. Medzi úspechy spoločnosti patria aj priekopnícke technológie, ako je napríklad 125 W rýchlonabíjanie, vďaka ktorému sa batéria s kapacitou 4000 mAh nabije na 33% v priebehu troch minút.

Žiadne produkty značky Realme sa nenašli...
×
your-image-description