Adaptér do auta CLSwissten POWER DELIVERY Usb-C + Quick change 3.0 36w - stieborný (ECO)

Kód: 20111740ECO
8,50 € 7,08 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia
Elegantná nabíjačka CL Swissten POWER DELIVERY Usb-C + Quick change 3.0 do auta s prémiovým spracovaním. Minimalistický metalický dizajn, ktorý vás zaujme a vydrží. Celkový výkon nabíjania je až 36W. V porte USB-C je zabudovaná technológia Power Delivery vhodná pre Apple zariadenia. V druhom porte je technológia Qualcomm 3.0 pre rýchle nabíjanie smartfónov s operačným systémom Android. Balené v blistri SWISSTEN.

Detailné informácie

Podrobný popis

Adaptér do auta CL Swissten POWER DELIVERY Usb-C + Quick change 3.0 36w - strieborný (ECO)


Kvalitný adaptér do auta s prémiovým metalickým spracovaním, ktorý je odolný a atraktívny. Svojim metalickým spracovaním je chránený proti prehriatiu. Disponuje dvoma portami pre nabíjanie. V jednom porte nájdete technológiou Power Delivery, vhodnú pre zariadenia Apple. V druhom porte je technológia Qualcomm 3.0 pre zariadenia s OS Android. Celkový výkon nabíjania je až 36W. 


Adaptér do auta CL Swissten POWER DELIVERY Usb-C + Quick change 3.0 36w - strieborný (ECO)


Rýchle nabíjanie v kovovom tele
Elegantná metalická nabíjačka do auta. Vkladá sa do zapaľovania. Disponuje celkovým výkonom nabíjania až 36W. Výstup USB-C je vybavený technológiou Power Delivery, ktorá je vhodná pre nabíjanie zariadení Apple (pre iPhone 8 a novšie). Druhý port disponuje technológiou Qualcomm 3.0 pre rýchle nabíjanie smartfónov s OS Android. Tieto technológie nabíjania disponujú väčším výkonom nabíjania, čím sa Vaše zariadenie nabije za krátku chvíľu. Kovové spracovanie adaptéru zvyšuje jeho atraktivitu, životnosť a odolnosť. Takisto je týmto
chránený proti prehriatiu.


Adaptér do auta CL Swissten POWER DELIVERY Usb-C + Quick change 3.0 36w - strieborný


Power Delivery + Qualcomm 3.0
Power Delivery (PD) je technológia nabíjania pre zariadenia Apple (pre iPhone 8 a novšie), čo Vám pomôže nabiť z 0 na 50% za 30minút. Power Delivery je technológia pre rýchle nabíjanie celého radu zariadení cez USB pripojenie. Funguje tak, že uľahčuje prísun energie medzi dvoma zariadeniami, aby bolo možné určiť, koľko energie možno vytiahnuť z nabíjačky pre maximálny výkon. Quick Charge 3.0 je navrhnutý tak, aby nabíjal zariadenia až štyrikrát rýchlejšie ako bežné nabíjanie. Quick Charge 3.0 sú široko používané technológie rýchleho nabíjania vytvorené spoločnosťou Qualcomm. Nachádzajú sa v populárnych zariadeniach, ako sú smartfóny Samsung Galaxy, boli navrhnuté s pokročilými bezpečnostnými funkciami, ktoré ochránia vašu nabíjačku a pripojené zariadenia pred prehriatím a skratom.Adaptér do auta CL Swissten POWER DELIVERY Usb-C + Quick change 3.0 36w

EKO balenie
Balenie s týmto označením je plne ekologické a šetrné voči prírodnému prostrediu. Krabička od tovaru je kompletne vyrobená z recyklovaného papiera, ktorý sa ďalej recykluje.Čo v praxi znamená, že výrazne znižuje ekologické stopy v minimalistickom dizajne balenia, ktoré verne kopíruje veľkosť daného produktu.

 
Kľúčové vlastnosti
- Kvalitné spracovanie SWISSTEN
- Metalické telo s dlhou životnosťou
- Dva nabíjacie porty 

- PowerDelivery pre rýchle nabíjanie Apple zariadení
- Qualcomm 3.0 pre rýchle nabíjanie OS Android
- Celkový výkon až 35W.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Adaptér do auta s USB-C
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.03 kg
Vstupné napätie: 12V - 24V
Výstup USB-C: QC 5V/2,4A, 9V/2A, 12V/1,5A
Celkový výkon: 36W
Úžitková teplota: 0-45 ° C
Farba: Strieborná
Materiál: Hliník

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×