Adaptér pre pozorovací ďalekohľad/statív ďalekohľadu Levenhuk TA10

Kód: 73057
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
10 € 8,33 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.6.2023
Možnosti doručenia
Ideálnou pomôckou vo chvíľach, keď vykonávate dlhodobé pozorovanie alebo pozorovanie pri vysokom zväčšení, je tento adaptér Levenhuk TA10 pre statív ďalekohľadu. Ak pozorujete vzdialenejšie objekty za použitia viac ako 12 násobného zväčšenia, pozorovanie v rukách sa vykonáva ťažko. Vďaka adaptéru Levenhuk TA10 predídete tomu, že sa vám obraz bude triasť.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Adaptér Levenhuk TA10 pre statív ďalekohľadu


Ideálnou pomôckou vo chvíľach, keď vykonávate dlhodobé pozorovanie alebo pozorovanie pri vysokom zväčšení, je tento adaptér Levenhuk TA10 pre statív ďalekohľadu. Ak pozorujete vzdialenejšie objekty za použitia viac ako 12 násobného zväčšenia, pozorovanie v rukách sa vykonáva ťažko. Vďaka adaptéru Levenhuk TA10 predídete tomu, že sa vám obraz bude triasť.


Adaptér Levenhuk TA10 pre statív ďalekohľadu
Adaptér Levenhuk TA10 pre statív ďalekohľadu

Kvalitný adaptér Levenhuk TA10 pre statív ďalekohľadu je nenahraditeľný. Umožňuje spoľahlivé upevnenie optického prístroja na statív, takže pomocou neho docielite pokojný a stabilný obraz. Tento adaptér je kompatibilný iba s ďalekohľadmi, ktoré majú štandardný závit 1/4 ". Adaptér Levenhuk TA10 je vyrobený z kovu, takže je pomerne odolný a jeho životnosť bude dlhšia. Disponuje nosnosťou až 5 kíl, vďaka čomu naň môžete umiestniť aj ťažšie ďalekohľady. V spodnej časti adaptéra sa nachádza závitová zásuvka 1/4 ".Adaptér Levenhuk TA10 pre statív ďalekohľadu
Adaptér Levenhuk TA10 pre statív ďalekohľadu

Vlastnosti:
- Adaptér pre statív ďalekohľadu
- Kompatibilný s ďalekohľadmi so závitom 1/4 "
- Kovové telo
- Odolný a dlhá životnosť
- Vysoko kvalitný adaptér Levenhuk


Obsah sady:
- Adaptér Levenhuk TA10 pre statív ďalekohľadu
- Návod na použitie a záručný list

*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Dodatočné parametre

Kategória: Adaptéry pre ďalekohľady, mikroskopy a teleskopy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.09 kg
Materiál: kov
Ďalšie: Závitová zásuvka 1/4 "v spodnej časti adaptéra
Držiak: závit 1/4 "
Nosnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

logo Levenhuk

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 Misia spoločnosti

Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvýšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia

Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

 Levenhuk produkty

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Discovery by Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk Labzz pre deti

 Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelávacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description