Sieťový adaptér Swissten 60W PD3.0 & QC4 PPS

Kód: 22013345
22,49 € 18,74 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2022
Možnosti doručenia
Kvalitný sieťový adaptér Swissten 60W PD3.0 & QC4 PPS s vysokým výkonom až 60W pre nabíjanie Notebookov a Macbookov. Okrem toho je vybavený aj dvomi výstupmi USB-C, kde je aj technológia rýchleho nabíjania PowerDelivery. Táto technológia je vhodná pre zariadenia, ktoré používajú systém iOS. Okrem toho je k dispozícií aj rýchle nabíjanie Qualcomm pre zariadenia s OS Android. Balené v blistri SWISSTEN.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sieťový adaptér Swissten 60W PD3.0 & QC4 PPS


Táto nabíjačka v bielej farbe je skvelým príslušenstvom pre Vaš notebook alebo Macbook. Dokážete s ním nabíjať rýchlo a bezpečne. Disponuje dvoma výstupmi pre USB-C s technológiou pre ultra rýchle nabíjanie Power Delivery, vhodné pre zariadenia Apple (iPhone a Macbook). A jednym výstupom pre nabíjanie Qualcomm, jedná sa poväčšine o zariadenia Android a Windows.

Sieťový adaptér Swissten 60W PD3.0 & QC4 PPS


Celkový nabíjací výkon je až 60W pre nabíjanie jedného zariadenia. Dva USB-C porty s technológiou rýchleho nabíjania Power Delivery umožňujú nabiť nové iPhony (iPhone 8 a novší) z 0 do 50% za 30 minút. Pri pripojení jedného zariadenia nabíja s výkonom až 60W a pri pripojení dvoch zariadení iOS sa výkon rozdelí na 45W a 30W. Adaptér má jeden port USB-A s technológiou rýchleho nabíjania Qualcomm Quick charge. To umožňuje rýchlo dobíjať zariadenie s operačným systémom Android dohromady výkonom až 60W.

 

Nabíjačka pre notebooky a MacBook - Swissten (Power Delivery a Qualcomm)
Kľúčové vlastnosti 
✓ Kvalitná sieťová nabíjačka SWISSTEN pre notebooky a macbooky
✓ Celkový nabíjací výkon 60W
Rýchle nabíjanie a bezpečné nabíjanie
2x USB-C porty s technológiou Power Delivery
✓ Nabíjanie pre dve Apple zariadenia 45W a 30W
1x USB-A port s technológiou Qualcomm

 


Dodatočné parametre

Kategória: Adaptéry pre notebooky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnosť: 0.27 kg
Výstup USB-A: QC DC 5-20V 3A
Výstup USB-C: PD DC 5-20V 3A
Výstupní výkon: 60W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×