Sieťový adaptér Swissten IC 2x USB 3A POWER + DÁTOVÝ KÁBEL USB / TYPE C 1,2 M - čierny

Kód: 22044000
14,95 €
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Možnosti doručenia
Výnimočný SLIM sieťový adaptér Swissten IC 2x USB 3A POWER + DÁTOVÝ KÁBEL USB / TYPE C 1,2 M pre nabíjanie smartfónov a inej osobnej elektroniky. Disponuje technológiou Smart IC, ktoré inteligentne rozdelí prúd pre nabíjanie viacerých zariadení. Vychytávkou je aj stojan pre uloženie smartfónu. Adaptér disponuje dvoma USB portami. Adaptér môžete uložiť za nábytok, do zásuvky alebo do voľného priestoru. V balení 1,2m metrový USB/USB-C kábel. Celkový výstupný prúd je 3A. Balené v blistri SWISSTEN.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sieťový adaptér Swissten IC 2x USB 3A POWER + DÁTOVÝ KABEL USB / TYPE C 1,2 M - čierny


Kvalitná SLIM nabíjačka pre nabíjanie smartfónov a inej osobnej elektroniky. Je zabudovaná technológia Smart IC, ktoré inteligentne rozdeľuje prúd pre nabíjanie viacerých zariadení. Vychytávkou je aj stojan pre uloženie smartfónu. Adaptér disponuje dvoma USB portami. Adaptér môžete uložiť za nábytok, do zásuvky alebo do voľného priestoru. V balení 1,2m metrový USB/USB-C kábel. Celkový výstupný prúd je 3A. Balené v blistri SWISSTEN.
Smart IC
Technológia SMART IC má tú výhodu, že optimalizuje nabíjanie pripojených zariadení. Systém nabíjania Smart IC rozdeľuje dostupný prúd medzi pripojené zariadenia. Okrem toho inteligentná nabíjačka rozpozná požadovaný prúd pre každé zariadenie, aby bolo nabíjanie čo najšetrnejšie.
Stojanček
Dizajn nabíjačky navrhol český dizajnér, ktorý skrýva hneď niekoľko predností. Jednak vďaka SLIM variantu a spodnému umiestneniu USB výstupom je vhodná aj na nabíjanie zo zásuviek umiestnených za nábytkom či spotrebičmi. Ďalšou výraznou prednosťou je drážka na vrchnej hrane nabíjačky, ktorá slúži ako stojan na položenie smartfónu.

Výstupný prúd + kábel USB-C
Výstupný prúd 3A dáva možnosť rýchlejšiemu nabitiu smartfónu či tabletu. Súčasťou balenia nabíjačky je 1,2 m dlhý kábel USB/USB-C.

Kľúčové vlastnosti
✓ Kvalitný sieťový adaptér pre rýchle nabíjanie.
✓ Smart IC technológia pre inteligentné a bezpečné nabíjanie
✓ Výstupný prúd je 3A.
✓ Dizajn nabíjačky navrhol český dizajnér
✓ V balení 1,2m metrový USB/USB-C kábel


Dodatočné parametre

Kategória: Adaptéry s káblom USB-C
Záruka: 24 měsíců
Hmotnosť: 0.11 kg
Vstup: AC 100 - 240V, 50 - 60Hz, 0,45A
Výstup USB-C: DC 5V/3A, Max 15W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×