Sieťový adaptér Swissten SMART IC 2x USB 2,1A POWER + DÁTOVÝ KÁBEL USB / MICRO USB 1,2 M - biely

Kód: 22051000
11 € / ks 9,17 € bez DPH
Skladom (>100 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Možnosti doručenia
Kvalitný cestovný adaptér Swissten SMART IC 2x USB 2,1A POWER pre komfortné a bezpečné nabíjanie Vášho zariadenia. Spracovanie nabíjačky je na vysokej úrovni od SWISSTEN. Disponuje dvoma výstupmi USB. Výkon nabíjačky je na 2,1A. V balení nájdete aj dátový kábel pre nabíjanie mobilných zariadení a inej elektroniky s koncovkou Micro USB, ktorý je dlhý 1,2m. Balené v blistri SWISSTEN.


Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Sieťový adaptér Swissten SMART IC 2x USB 2,1A POWER + DÁTOVÝ KÁBEL USB / MICRO USB 1,2 M - biely


Kvalitná nabíjačka SWISSTEN s výstupným prúdom 2,1A, ktorá disponuje technológiou inteligentného nabíjania Smart IC. V adaptéri je výstup 2x USB pre všestranné nabíjanie takmer každého zariadenia. Adaptér je spracovaný kvalitne s dlhou životnosťou. Môžete sa tak spoľahnúť na komfortné, rýchle a bezpečné nabíjanie. Je totiž chránený proti prepätiu a skratom.Sieťový adaptér Swissten SMART IC 2x USB 2,1A POWER + DATOVÝ KABEL USB


Smart IC

Systém nabíjania Smart IC rozdeľuje dostupný prúd medzi pripojené zariadenia. Okrem toho inteligentná nabíjačka rozpozná požadovaný prúd pre každé zariadenie. Nabíja čo najšetrnejšie v závislosti od rýchlosti nabíjania.Nabíjačka SWISSTEN 2,1A s Micro USB káblomDátový kábel USB/ Micro USB

V balení nájdete aj kvalitný dátový kábel USB/ Micro USB. Tento kábel je v dĺžke 1,2m a bielej farbe. Prevedenie TPU je kvalitné a vydrží dlhé obdobie a mnoho nabití.
Kľúčové vlastnosti
✓ Kvalitný sieťový adaptér SWISSTEN
✓ 2x USB port
✓ Výkon nabíjačky je až 2,1A
✓ Smart IC inteligentné nabíjanie
✓ V balení dátový kábel USB/ Micro USB 1,2m biely
✓ SWISSTEN spracovanie

Dodatočné parametre

Kategória: Adaptéry s káblom USB
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×
your-image-description