Sieťový adaptér Swissten 3x USB 3A 15W - biely

Kód: 22052100
13 € / ks 10,83 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024
Možnosti doručenia
Praktický adaptér SWISSTEN s tromi výstupmi USB a celkovým výstupom 15W s technológiou STMART IC. Balené v blistri SWISSTEN.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Sieťový adaptér Swissten 3x USB 3A 15W - biely


Praktický adaptér SWISSTEN s tromi výstupmi USB a celkovým výstupom 15W s technológiou STMART IC.

Vďaka technológii SMART IC sa optimalizuje nabíjanie pripojených zariadení. Nabíjačkou je možné dobíjať až 3 zariadenia naraz, preto je adaptér vhodný do kancelárie, na dovolenku, domov atď… Balené v blistri SWISSTEN.


Sieťový adaptér Swissten 3x USB 3A 15W - biely

 Vlastnosti

- Vstup: AC 100-240V, 50-60Hz, 0,65A

- Výstup:  1xUSB 5V/2,4A

                2xUSB 5V/2,4A

                3xUSB 5V/1A

 - Max. výkon: 15W

 


Dodatočné parametre

Kategória: Adaptéry USB
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Typ: Sieťový adaptér
Vstup: AC 100-240V, 50-60Hz, 0,65A
Výstup: 3xUSB 5V/1A
Maximálny výkon: 15 W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×
your-image-description