Sieťový adaptér Swissten SMART IC 2x USB 2,1A POWER - biely (ECO)

Kód: 22034000ECO
6,50 € 5,42 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia
Kvalitný cestovný adaptér Swissten SMART IC 2x USB 2,1A POWER (ECO) pre komfortné a bezpečné nabíjanie Vášho zariadenia. Spracovanie nabíjačky je na vysokej úrovni od SWISSTEN. Disponuje dvoma výstupmi USB. Výkon nabíjačky je na 2,1A. K dispozícií je v bielej farbe, vhodná na cestovanie alebo domáce použitie.


Detailné informácie

Podrobný popis

Sieťový adaptér Swissten SMART IC 2x USB 2,1A POWER - biely (ECO)


Kvalitná nabíjačka SWISSTEN s výstupným prúdom 2,1A, ktorá disponuje technológiou inteligentného nabíjania Smart IC. V adaptéri je výstup 2x USB pre všestranné nabíjanie takmer každého zariadenia. Adaptér je spracovaný kvalitne s dlhou životnosťou. Môžete sa tak spoľahnúť na komfortné, rýchle a bezpečné nabíjanie. Je totiž chránený proti prepätiu a skratom.


Sieťový adaptér Swissten SMART IC 2x USB 2,1A POWER + DATOVÝ KABEL USB / TYPE C


Smart IC
Systém nabíjania Smart IC rozdeľuje dostupný prúd medzi pripojené zariadenia. Okrem toho inteligentná nabíjačka rozpozná požadovaný prúd pre každé zariadenie. Nabíja čo najšetrnejšie v závislosti od rýchlosti nabíjania.SWISSTEN LOGOPoužitie

Tento adaptér môžete využiť na cestovanie alebo domáce použitie, spoľahlivo a bezpečne nabije vaše zariadenie. Je chránený proti prepätiu.


Swissten SMART IC 2x USB 2,1A POWER (ECO)


EKO balenie
Balenie s týmto označením je plne ekologické a šetrné voči prírodnému prostrediu. Krabička od tovaru je kompletne vyrobená z recyklovaného papiera, ktorý sa ďalej recykluje. Čo v praxi znamená, že výrazne znižuje ekologické stopy v minimalistickom dizajne balenia, ktoré verne kopíruje veľkosť daného produktu.Kľúčové vlastnosti
✓ Kvalitný sieťový adaptér SWISSTEN
✓ 2x USB port
✓ Výkon nabíjačky je až 2,1A
✓ Smart IC inteligentné nabíjanie
✓ Vhodný pre každé použitie
✓ SWISSTEN spracovanie

✓ Ekologické balenie

Dodatočné parametre

Kategória: Adaptéry USB
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.05 kg
Vstup: AC 100V - 240V, 50 - 60Hz, 0,4A
Výstup: DC 5V/2,1A , Max 10W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×