Bluetooth stereo slúchadlá Swissten na hlavu TRIX - stierobornošedé

Kód: 52510501
13,50 € 11,25 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
12.12.2022
Možnosti doručenia
Elegantné Bluetooth slúchadlá Swissten Trix s výborným zvukom pre každodenné používanie. Chcete počúvať svoje obľúbené rádio? Sú to stereo Slúchadlá cez hlavu Trix, ktoré Vám umožnia počúvať aj rádio. Vďaka zabudovanému FM tuneru si viete naladiť akékoľvek dostupné rádio. Naviac si môžete prehrať hudbu aj z pamäťovej karty (s veľkosťou až 32GB), dokáže z karty prehrávať MP3/WMA/WAV. Tlačidla, pomocou ktorého je možné regulovať hlasitosti, skladby, prepínaie a ladenie rádia nájdete priamo na slúchadlách. Tento model totiž disponuje zabudovaným mikrofónom, ktorý umožňuje aj prijímanie hovorov. Navyše ich môžete prepojiť so zariadením aj cez zvukový kábel AUX 3,5mm. Slúchadlá SWISSTEN TRIX sú plne kompatibilné so zariadeniami iOS a OS Android.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bluetooth stereo slúchadlá Swissten na hlavu TRIX - stierobornošedéElegantné Bluetooth slúchadlá Swissten Trix s výborným zvukom pre každodenné používanie. Slúchadlá zaujmú svojím minimalistickým dizajnom. Hlavnou výhodou je určite bezkonkurenčný pomer cena/výkon. Čistý a kvalitný zvuk Vám umožní si užíť veľa obľúbenej hudby pre každú chvíľu. Vďaka vstavanému mikrofónu (s tzv. všemerovým snímaním) budete vedieť aj telefonováť s priateľmi. Uzavretá konštrukcia slúchadiel, dobré známy a populárny dizajn tvaru, frekvenčny rozsah reproduktorov od 20 do 20000 Hz, otočné "mušle" to všetko všetko za vynikajúcu cenu.

Bluetooth stereo slúchadlá Swissten na hlavu TRIX - stierobornošedé

Bluetooth prepojenie, Maximálna voľnost pohybu.

Už žiadne zbytočné káble, ktoré sa len zamotávajú. Ostáva Vám už len úplná voľnosť pohybu počas prechádzok alebo poslúchaní hudby v kľude. Bezdrôtové slúchadlá SWISSTEN TRIX prepojíte jednoducho pomocou Bluetooth rozhrania v novej verzii 4.2. Zabudovaná batéria zvládne poháňať slúchadlá až 6-8 hodín v závislosti od hlasitosti. Pre plnohodnotné nabitie stačí len 2 hodiny nabíjať. Nabíjajú sa pomocou USB-C kábla.

Bluetooth stereo slúchadlá Swissten na hlavu TRIX - stierobornošedé

A to nieje všetko!
Chcete počúvať svoje obľúbené rádio? Sú to stereo Slúchadlá cez hlavu Trix, ktoré Vám umožnia počúvať aj rádio. Vďaka zabudovanému FM tuneru si viete naladiť akékoľvek dostupné rádio. Naviac si môžete prehrať hudbu aj z pamäťovej karty (s veľkosťou až 32GB), dokáže z karty prehrávať MP3/WMA/WAV. Tlačidla, pomocou ktorého je možné regulovať hlasitosti, skladby, prepínaie a ladenie rádia nájdete priamo na slúchadlách. Tento model totiž disponuje zabudovaným mikrofónom, ktorý umožňuje aj prijímanie hovorov. Navyše ich môžete prepojiť so zariadením aj cez zvukový kábel AUX 3,5mm. Slúchadlá SWISSTEN TRIX sú plne kompatibilné so zariadeniami iOS a OS Android.

Vlasnosti:
 • - Výdrž 8 hodín
 • - Disponujú zabudovaným mikrofónom
 • - Uzatvorená konštrukcia slúchadiel
  - Bezkonkurenčný pomer cena/výkon
  - Bluetooth prepojenie s dosahom 10m
  - Dokáže prehrávať MP3/WMA/WAV z SSD karty (do veľkosti 32GB)
  - Vstavaný FM radio tuner s frekvenčným rozsahom 87,5-108Mhz
- Možnosť pripojenia cez štandardný kabel AUX 3,5mm
- Prepojenie s počítačom alebo telefónom na diaľku cez Bluetooth

Dodatočné parametre

Kategória: Bezdrôtové slúchadlá cez hlavu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.23 kg
Farba slúchadiel: Šedá
? Konektor slúchadiel: Nie
Mikrofón: Áno
Ovládanie hlasitosti: Áno
Typ konštrukcie slúchadiel: Cez hlavu
Typ pripojenia slúchadiel: Bluetooth
Verzia Bluetooth: 4.2
Kompatibilné profily Bluetooth: A2DP, AVRCP
Podporované formáty: MP3 / WMA / WAV
Rozsahy podporovaných formátov: Mp3 8-320Kbps, WMA 5-320Kbps
WAV 16-1536Kbps: R
Frekvenčný rozsah rádia: 87,5-108Mhz
Priemer reproduktora: 40mm
Impedancia: 32ohm
Citlivosť: 108+/- 3dB
Frekvenčný rozsah: 20-20000Hz
Dosah: 10m
Doba nabíjania: 2h
Prevádzková doba: 6-8h

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×