Často kladené otázky v súvislosti s olejmi Puella

Už vás nebaví skúšať a striedať rôzne aviváže či perličky a vaše prádlo stále nevonia tak, ako by ste chceli? Predstavujeme vám najvoňavejšiu novinku v našej ponuke a tým je parfum do prania Puella. Puella je v tomto číslo jedna! Zaručene prevonia vaše prádlo a domácnosť. Vaše oblečenie, alebo čokoľvek iné ostáva voňavé aj po mesiaci v skrini.  

Často kladené otázky v súvislosti s olejmi Puella


Čo je vlastne olej Puella a na čo slúži?
- Ide o vonný parfúm ktorý slúži ako náhrada aviváže. Bola vyvinutá na báze vonných olejov, spolu s ďalšími dôležitými zložkami pre Vašu bielizeň. Každého zaručene prekvapí jeho príjemná dlhotrvajúca vôňa, no najviac čo oceníte je, že zanecháva vašu bielizeň jemnú a mäkkučkú ako obláčik. Navyše je bielizeň po vypraní vhodná aj do sušičky a neuberá to vôni na intenzite.

 

Aké je dávkovanie Puella parfumu?
- Puella parfum do prania, je odporúčané používať tak, že do nádobky na aviváž nalejete 5ml koncentrátu a do práčky vložíte 4kg bielizne. (5ml odpovedá množstvu plného vrchnáčika pri flašiach 500ml a 250ml fľašiach alebo dvoch vrchnáčikov pri 50ml fľaši. Pri jednorázových vzorkách je to celý obsah sáčku 5ml )

- Pomer 5ml koncentrátu/4kg je iba nami odporúčané dávkovanie pri ktorom si môžete podľa potreby upraviť intenzitu vône znížením či navýšením dávky pre slabší alebo silnejší prejav vône, už podľa toho ako vám vyhovuje.


Na koľko praní vydrží jedna flaša?
- Vzorka 5ml = jedno pranie
- Fľaša s objemom 50ml = 10 praní
- Fľaša s objemom 250 = 50 praní
- Fľaša s objemom 500 = 100 praní


Aké vône existujú?
Aktuálne je ich 6. Presnejšie ide o: 
- Puella Parfum na pranie - Double Y (ylang, bylinná a aldehycká nota, jablko, pomarančový kvet,vanilka, céder, púdrová nota) 
Puella Parfum na pranie - EmiJa (čierne ríbezla, kvety pomaranča, jazmín, čokoláda, vanilka, patchouli(pačuli), céder, pižmo
Puella Parfum na pranie - First Dream (levanduľa, vanilka)
Puella Parfum na pranie - Frayo (mandarínka, čierne ríbezle, ruža, jazmín, malina, mošus, ambra, karamel)
Puella Parfum na pranie - JaLu (mandarínka, ekualyptus, aldehycká nóta, ruža, ylang-ylang, pomarančový kvet, santal, patchouli(pačuli), púdrová nota)
Puella Parfum na pranie - Queenka (hruška, čierne ríbezle, broskýňa, kvety pomaranča, jazmín, iris, citlivka, vanilka, pralinka, patchouli(pačuli), tonka)

Je vhodné prádlo vyprané Puellou sušiť v sušičke?
- Samozrejme, bielizeň vypranú Puellou, je možné sušiť aj v sušičke a navyše nestratí svoju vôňu ani po usušení. 

 

 

 

 

 

 

 

×