Digitálny fotoaparát k mikroskopu Levenhuk M1400 PLUS

Kód: 70359
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
404,90 € 337,42 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
9.6.2023
Možnosti doručenia
Digitálny fotoaparát Levenhuk M1400 PLUS je moderný technologický nástroj určený pre štúdium mikrosveta. Môžete ho použiť ako digitálny okulár, fotografovať alebo načítať video a získané súbory vylepšiť pomocou softwaru Levenhuk. Obraz bude do počítača prenášaný v reálnom čase, bez oneskorenia a zasekávania. Fotoaparát sa stane vynikajúcim pomocníkom pri štúdiu a odborných činnostiach.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Digitálny fotoaparát Levenhuk M1400 PLUS
Moderný digitálny fotoaparát pre mikroskopy


Digitálny fotoaparát Levenhuk M1400 PLUS je moderný technologický nástroj určený pre štúdium mikrosveta. Môžete ho použiť ako digitálny okulár, fotografovať alebo načítať video a získané súbory vylepšiť pomocou softwaru Levenhuk. Obraz bude do počítača prenášaný v reálnom čase, bez oneskorenia a zasekávania. Fotoaparát sa stane vynikajúcim pomocníkom pri štúdiu a odborných činnostiach.
Fotoaparát s 14 megapixelovým snímačom ponúka rozlíšenie až 4096 x 3288 pixelov. Video môžete nahrávať v troch režimoch pri rýchlosti 27 snímok za sekundu. Všetky údaje uložené na pevnom disku počítača môžu byť neskôr zpracované pomocou špeciálneho softwaru Levenhuk, ktorý je súčasťou sady.
Redukcia obsahu v súprave umožňuje montáž fotoaparátu na akýkoľvek mikroskop, ktorý má tubus okuláru o priemere 23,2 mm alebo má iný priemer.

Abyste zabezpečili najlepší možný výkon svojho nového fotoaparátu, vyhovuje vám, že váš počítačový systém obsahuje uvádzaným výrobcom. Kompatibilné operačné systémy sú Mac, Linux, Windows. K pripojeniu je potrebný port USB 2.0. Ak sa softvér v počítači nespustí, kontaktujte nás a uveďte svoj operačný systém a jeho verziu (u platformy Linux a verzie jadra).

Jazykové balíčky pre aplikáciu Levenhuk:
Windows: angličtina, francúžtina, nemčina, poľština, ruština zjednodušená čínština, tradičná čínština a turečtina.
Linux: anglicky
Mac: anglicky


Dodatočné parametre

Kategória: Digitálne fotoaparáty a kamery k mikroskopom
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.71 kg
Obrazový formát: *.jpg, *.bmp, *.png, *.tif
Hmotnosť: 0,71 kg
Farba: Modrá
Softvér: Levenhuk
Maximálne rozlíšenie: 4096x3288
Počet megapixelov: 14
Snímač: 1/2,3'' CMOS
Rozmer pixelov: 1,4x1,4
Expoziční čas, ms: 0,4–2000
Videozáznam: ano: Áno
Rýchlosť: 1,8@4096x3288; 10@2048x1644; 27@1024x822
Aktívny rozsah: 65,3 Db
Umiestnenie: Tubus okuláru 23,2 mm (bez okuláru)
Formát videozáznamu: výstup:: *.wmv, *.avi, *.h264 (Win 8 alebo novší), *.h265 (Win 8 alebo novší)
Spektrálny rozsah: 380 nm - 650 nm (zabudovaný infračervený filter)
Expozícia: ERS
Vyváženie bielej: Automatické, manuálne
Nastavenie expozície: Automatické, manuálne
Programovateľné funkcie:: Image size, brightness, exposure time
Zásuvka: USB 2.0, 480 Mb/sec.
Napájanie: Cez kábel USB
Teplotný rozsah: -10... 50°C; 14… 122°F

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

logo Levenhuk

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 Misia spoločnosti

Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvýšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia

Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

 Levenhuk produkty

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Discovery by Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk Labzz pre deti

 Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelávacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description