Digitálny fotoaparát k mikroskopu Levenhuk M500 BASE

Kód: 70356
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
105,30 € 87,75 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
9.6.2023
Možnosti doručenia
Digitálny fotoaparát Levenhuk M500 BASE je 5megapixelové príslušenstvo pre váš mikroskop. Pripojte sa k počítaču, vyberte režim a sledujte snímky mikroskopických preparátov, zaznamenávajte svoj výskum a zdieľajte svoje poznatky s ľuďmi s podobnými záujmami. Fotoaparát bude vynikajúcim pomocníkom študenta pri výskume mikrosveta. Z mikroskopu pomôže vytvoriť moderné digitálne zariadenia.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Digitálny fotoaparát Levenhuk M500 BASE
Moderný digitálny fotoaparát pre mikroskopyDigitálny fotoaparát Levenhuk M500 BASE je 5megapixelový príslušenstvo pre váš mikroskop. Pripojte ho k počítaču, vyberte režim a pořizujte snímky mikroskopických preparátov, zaznamenávajte svoj výskum a zdieľajte svoje poznatky s ľuďmi s podobnými záujmami. Fotoaparát bude vynikajúcim pomocníkom študenta pri výskume mikrosveta. Z mikroskopu pomôže vytvoriť moderné digitálne zariadenia.Fotoaparát je možné inštalovať na ľubovoľnom mikroskopu s tubusom okuláru s priemerom 23,2 mm. Ak chcete fotoaparát používať s mikroskopy iných priemerov, musíte si zakúpiť redukciu. K počítaču je fotoaparát pripojený pomocou kábla USB dodávaného v sade.
Levenhuk M500 BASE vám umožní robiť vysoko kvalitné fotografie a videá s rozlíšením až 2592 x 1944 pixelov. Pri nahrávaní videa môžete vybrať jeden zo štyroch režimov predvolieb. Po nasnímaní obrázkov a videozáznamov možno všetky uložené súbory spracovať pomocou softvéru Levenhuk.

Aby ste zaistili najlepší možný výkon svojho nového fotoaparátu, uistite sa, že váš počítač vyhovuje systémovým požiadavkám uvádzaným výrobcom. Kompatibilné operačné systémy sú Mac, Linux, Windows. Na pripojenie je potreba port USB 2.0. Ak sa softvér v počítači nespustí, kontaktujte nás a uveďte svoj operačný systém a jeho verziu (u Linuxu platformu a verziu jadra).

Jazykové balíčky pre aplikácie Levenhuk:
Windows: angličtine, francúžtine, nemčine, poľštine, ruštine, zjednodušenej čínštine, tradičnej čínštine a turečtine;
Linux: angličtine;
Mac: angličtine.

*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Digitálne fotoaparáty a kamery k mikroskopom
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.17 kg
Obrazový formát: jpg, bmp,png,tif
Hmotnosť: 0,17 kg
Farba: Modrá
Max. rozlíšenie: 2592x1944
Počet megapixelov: 5
Rozmer pixelu: 2,2x2,2
Expozičný čas, ms: Automatické
Videozáznam: Áno
Rýchlosť: 2-2592x1944, 3-2048x1536, 5-1600x1200
Umiestnenie: Tubus okuláru 23,2 (bez okuláru)
Formát videozáznamu: Výstup * .wmv, * .avi, * .h264 (Win 8 alebo novší), * .h265 (Win 8 alebo novší)
Spektrálny rozsah: 380 nm-650 nm, zabudovaný infračervený filter
Expozícia: ERS
Vyváženie bielej: Automatické, manuálne
Nastavenie expozície: automatické / manuálne
Programovateľné funkcie: Image size, brightness, exposure time
Zásuvka: USB 2.0, 480 Mb / sec.: USB 2.0, 480 Mb / sec.
Systémové požiadavky: Windows XP (32-bit), Windows Vista / 7/8/10 (32-bit a 64-bit), Mac OS X, Linux, CPU Intel Core 2 alebo vyssi; RAM 2 GB, USB port 2.0, CD-ROM
Telo: Kovové
Napájanie: Cez kábel USB 2.0
Teplotný rozsah: -10 ... 50 ° C; 14 ... 122 ° F

Prezentačné video CZJ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

logo Levenhuk

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 Misia spoločnosti

Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvýšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia

Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

 Levenhuk produkty

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Discovery by Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk Labzz pre deti

 Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelávacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description