Mikroskopový digitálny fotoaparát Levenhuk MED 5M s LDC obrazovkou 9,4"

Kód: 74246
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
699 € 582,50 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.6.2022
Možnosti doručenia
Digitálny fotoaparát Levenhuk MED predstavuje komplexný vizuálny zobrazovací systém, ktorý je vhodný pre prácu v laboratóriu. Kvalitný digitálny fotoaparát je vybavený farebnou LCD obrazovkou so senzorom a podporou systému Android, na ktorej sa zobrazuje prenášaný obraz v reálnom čase. Mikroskopické vzorky nemusíte pozorovať iba cez okulár a namáhať tak svoj zrak, ale môžete ich pohodlne pozorovať na obrazovke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mikroskopový digitálny fotoaparát Levenhuk MED 5M s LCD obrazovkou 9,4"

Maximálne rozlíšenie: 2048x1536 pixelov. Farebná LCD obrazovka so senzorom a podporou systému Android.


Digitálny fotoaparát Levenhuk MED predstavuje komplexný vizuálny zobrazovací systém, ktorý je vhodný pre prácu v laboratóriu. Kvalitný digitálny fotoaparát je vybavený farebnou LCD obrazovkou so senzorom a podporou systému Android, na ktorej sa zobrazuje prenášaný obraz v reálnom čase. Mikroskopické vzorky nemusíte pozorovať iba cez okulár a namáhať tak svoj zrak, ale môžete ich pohodlne pozorovať na obrazovke.Mikroskopový digitálny fotoaparát Levenhuk MED 5M s LDC obrazovkou 9,4"
Mikroskopový digitálny fotoaparát Levenhuk MED 5M s LDC obrazovkou 9,4"

Skvelou schopnosťou okrem prenášania obrazu na obrazovku je aj zaznamenávanie fotografií a videí. Zhotovené snímky alebo videá sa následne ukladajú do integrovanej pamäti, no môžete použiť aj externú pamäť alebo aj pamäťové karty. Možnosť profesionálneho používania zabezpečuje aj vysoká kvalita obrazu a umožňuje zobrazovanie detailov malých štruktúr vo vysokom rozlíšení a s vysokým kontrastom obrazu. Správu funkcií fotoaparátu zabezpečuje integrovaný softvér. K fotoaparátu je možné pripojiť ďalšie príslušenstvo: slúchadlá, klávesnica, myš, externý monitor alebo TV.


Mikroskopový digitálny fotoaparát Levenhuk MED 5M s LDC obrazovkou 9,4"
Mikroskopový digitálny fotoaparát Levenhuk MED 5M s LDC obrazovkou 9,4"

Integrovaný softvér slúži aj na úpravu a spracovávanie zhotovených snímok, pričom upravovať je možné jas, veľkosť, kontrast, ostrosť a saturáciu obrazu, dobu expozície a vyváženie bielej, vykonávať kalibráciu fotoaparátu s objektívmi, meniť vzorky alebo štruktúry a vykonávať analýzu častíc. Fotoaparát disponuje štandardným priemerom tubusu a je kompatibilný s mikroskopmi s priemerom okulára 23,2 mm. Fotoaparát je možné využívať výlučne s trinokulárnymi mikroskopmi, ktoré sú vybavené samostatným vertikálnym tubusom. K tejto inštalácii je potrebný montážny adaptér, ktorý je nutné zakúpiť samostatne. Zdrojom napájania je striedavý prúd.


Mikroskopový digitálny fotoaparát Levenhuk MED 5M s LDC obrazovkou 9,4"
Mikroskopový digitálny fotoaparát Levenhuk MED 5M s LDC obrazovkou 9,4"

Upozornenie! Majte na pamäti, že sieťové napätie vo väčšine európskych krajín je 220-240 V, zatiaľ čo v USA a v Kanade je to 110 V. Správne sieťové napätie nájdete v tabuľke technických parametrov. Bez použitia meniča sa nikdy nepokúšajte pripojiť zariadenie dimenzované na napätie 220 V do zásuvky poskytujúcej napätie 110 V a opačne.


Mikroskopový digitálny fotoaparát Levenhuk MED 5M s LDC obrazovkou 9,4"
Mikroskopový digitálny fotoaparát Levenhuk MED 5M s LDC obrazovkou 9,4"Vlastnosti:
- Farebná obrazovka 9,4" so senzorom
- Nie je nutné pripojenie k počítaču alebo externému monitoru
- Prenáša snímky v reálnom čase, zaznamenáva fotografie a videá
- Dáta sa ukladajú do integrovanej (4 GB) alebo externej (microSD karty do 32 GB) pamäti
- Podpora dodatočného príslušenstva: slúchadlá, počítačová myš, klávesnica a iné
- Napájanie pomocou AC zdroja
- Vysoko kvalitný digitálny fotoaparát


Obsah sady:
- Digitálny fotoaparát s LCD obrazovkou
- Napájací kábel pre fotoaparát
- Užívateľská príručka a doživotná záruka


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.


Dodatočné parametre

Kategória: Digitálne fotoaparáty k mikroskopom
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 1.06 kg
Citlivosť v / lux.sec pri 550 nm: 0,53
Ďalšie vlastnosti: farebná 9,4 "LCD obrazovka so senzorom; integrovaná pamäť: 4 GB
Formát videozáznamov: 1080p, * .3gp
? Maximálne rozlíšenie: 2048x1536 pixelov
Možnosť pripojenia ďalších zariadení: Podpora microSD kariet s kapacitou až 32 GB; monitor / TV (pomocou portu HDMI); USB pamäťové zariadenie, počítačová myš, klávesn
Napájací zdroj fotoaparátu: DC 12 V / 2 A, prostredníctvom AC adaptéra
Napájanie: 100-240 V
Nastavenie expozície: automatické / manuálne
Obrazový formát: * .jpg
Programovateľné funkcie: merania, jas, analýza častíc atď
? Rozlíšenie v megapixeloch: 5
Snímač: 1 / 2,5 "
Snímková rýchlosť: 15
? Softvér: Android 5.1 (viacjazyčný)
Umiestnenie: tretí tubus s priemerom 23,2 mm, s použitím držiaku pre pripojenie fotoaparátu (k zakúpeniu samostatne)
Veľkosť pixelov: 2,2x2,2 mikrometrov
Výstup: USB 2.0 (2 ks), mini HDMI, Wi-Fi, slot pre pamäťovú kartu TF
Vyváženie bielej: automatické / manuálne
Záznam videa: áno
Hmotnosť: 1,06 kg
Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie