Zonámte sa - Discovery Sky Trip ST80 s knižkouPriblížime si hvezdársky ďalekohľad Discovery Sky Trip ST80 s knižkou

 

Nový  hvezdársky ďalekohľad značky Discovery,  je perfektný tip ako darček pre každého, kto sa zaujíma o skúmanie vesmíru. Teleskop je zabalený vo farebnej, značkovej krabici čo z neho robí dokonalý dar.


Jedná sa o najvýkonnejší špičkový model z nového radu Discovery Sky Trip. Hvezdársky teleskop Discovery Sky Trip ST80 s knižkouNeprázdna prázdnota je refraktor s kompaktným optickým tubusom, ktorý je namontovaný na ľahko použiteľnej alt-azimutálnej montáži (našu kompletú ponuku refraktorových teleskopom nájdete TU!). Kniha obsahuje cenné informácie o konštrukcii astro teleskopu, typoch astronomických objektov a metódach ich pozorovania.


Rozšírená súprava teleskopu obsahuje dva okuláre (  K9 mm 1,25" ,K25 mm 1,25" ) s rôznymi ohniskovými vzdialenosťami, optický hľadáčik (5x20), Barlowovu šošovku (3x), diagonálny hranol na pozemské pozorovania a adaptér pre smartfón na natáčanie videa. Súčasťou sady je aj taška na prenášanie, ktorá chráni teleskop počas skladovania a prepravy. Zabudovaný kompas umožňuje navigáciu na zemi pri pozorovaní mimo mesta. Skvelá voľba na astronomickú turistiku! Táto kniha obsahuje cenné informácie o konštrukcii pozorovacieho ďalekohľadu, typoch astronomických objektov a metódach ich pozorovania.


https://www.tvojfon.sk/sosovkove-teleskopy-2/hvezdarsky-dalekohlad-teleskop-discovery-sky-trip-st80-s-knizkou/

Ak budete potrebovať nejaké doplnky k svojmu teleskopu určite si pozrite našu ponuku TU

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie