Zonámte sa - Discovery Sky Trip ST80 s knižkouPriblížime si hvezdársky ďalekohľad Discovery Sky Trip ST80 s knižkou

 

Nový  hvezdársky ďalekohľad značky Discovery,  je perfektný tip ako darček pre každého, kto sa zaujíma o skúmanie vesmíru. Teleskop je zabalený vo farebnej, značkovej krabici čo z neho robí dokonalý dar.


Jedná sa o najvýkonnejší špičkový model z nového radu Discovery Sky Trip. Hvezdársky teleskop Discovery Sky Trip ST80 s knižkouNeprázdna prázdnota je refraktor s kompaktným optickým tubusom, ktorý je namontovaný na ľahko použiteľnej alt-azimutálnej montáži (našu kompletú ponuku refraktorových teleskopom nájdete TU!). Kniha obsahuje cenné informácie o konštrukcii astro teleskopu, typoch astronomických objektov a metódach ich pozorovania.


Rozšírená súprava teleskopu obsahuje dva okuláre (  K9 mm 1,25" ,K25 mm 1,25" ) s rôznymi ohniskovými vzdialenosťami, optický hľadáčik (5x20), Barlowovu šošovku (3x), diagonálny hranol na pozemské pozorovania a adaptér pre smartfón na natáčanie videa. Súčasťou sady je aj taška na prenášanie, ktorá chráni teleskop počas skladovania a prepravy. Zabudovaný kompas umožňuje navigáciu na zemi pri pozorovaní mimo mesta. Skvelá voľba na astronomickú turistiku! Táto kniha obsahuje cenné informácie o konštrukcii pozorovacieho ďalekohľadu, typoch astronomických objektov a metódach ich pozorovania.


https://www.tvojfon.sk/sosovkove-teleskopy-2/hvezdarsky-dalekohlad-teleskop-discovery-sky-trip-st80-s-knizkou/

Ak budete potrebovať nejaké doplnky k svojmu teleskopu určite si pozrite našu ponuku TU

×