Dobíjacia lupa na hlavu Discovery Crafts DHR 20

Kód: 78383
Novinka 10 rokov záruka
Značka: Discovery
47,94 € –23 %
Dobíjacia lupa na hlavu Discovery Crafts DHR 20
47,94 € –23 % 36,68 € 30,57 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia
Náhlavná lupa Discovery Crafts DHR 20 s kombinovateľnými šošovkami a osvetlením so zväčšením 1/1,5/2/2,5/3,5/8x. Rozmer šošovky je 100x43mm. Zariadenie Discovery Crafts DHR 20 je vlastne praktická lupa a ochranné okuliare pre akúkoľvek prácu, kde sa vyžaduje presnosť. Keďže je lupa pripevnená k hlave pomocou čelenky, ruky tak zostávajú voľné, vďaka tomu sa ponúka množstvo neobmedzených možností použitia. Praktickosť tejto lupy určite ocenia krajčírky, klenotníci, hodinári, servisní pracovníci, modelári, znalci diel atď. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dobíjacia náhlavná lupa Discovery Crafts DHR 20


Náhlavná lupa Discovery Crafts DHR 20 s kombinovateľnými šošovkami a osvetlením so zväčšením 1/1,5/2/2,5/3,5/8x. Rozmer šošovky je 100x43mm. Zariadenie Discovery Crafts DHR 20 je vlastne praktická lupa a ochranné okuliare pre akúkoľvek prácu, kde sa vyžaduje presnosť. Keďže je lupa pripevnená k hlave pomocou čelenky, ruky tak zostávajú voľné, vďaka tomu sa ponúka množstvo neobmedzených možností použitia. Praktickosť tejto lupy určite ocenia krajčírky, klenotníci, hodinári, servisní pracovníci, modelári, znalci diel atď. 


Dobíjacia náhlavná lupa Discovery Crafts DHR 20


Dobíjacia náhlavná lupa sa dodáva s výmennými šošovkami s rôznym zväčšením (1/1,5/2/2,5/3,5/8x). Na lupu si môžete súčasne nasadiť až dve šošovky. Lupa disponuje aj malou šošovkou pre pravé oko, ktorú si môžete preklopiť na stranu. Ak si nakombinujete šošovky medzi sebou, môžete dosiahnuť optimálne zväčšenie pre konkrétnu úlohu. Všetky šošovky, ktoré sú súčasťou balenia sú vyrobené z odolného polymérového optického skla s vysokým stupňom priehľadnosti. Čelenka lupy je nastaviteľná, preto si ju môžete bezpečne upevniť na hlavu. Náhlavná lupa disponuje aj vstavaným LED osvetlením, na ktorom si môžete nastaviť jas. Výhodou je, že osvetlenie je napájané dobíjacou batériou, preto nemusíte utrácať peniaze za batérie. Dobíjacia batéria je napájaná cez micro USBUSB kábel.

Dobíjacia náhlavná lupa Discovery Crafts DHR 20


Vlastnosti:     

- Lupa a ochranné okuliare v jednom zariadení    

- Vymeniteľné kombinovateľné šošovky a sklopná šošovka na pravé oko    

- Materiál optiky: polymérové optické sklo    

- Nastaviteľná čelenka    

- LED osvetlenie je napájané prostredníctvom dobíjacej batérie 


Obsah sady:     

- Lupa s osvetlením napájanom prostredníctvom dobíjacej batérie    

- Vymeniteľné šošovky - 5 ks    

- Napájací kábel (microUSB – USB kábel)    

- Užívateľská príručka a záručný list Dodatočné parametre

Kategória: Discovery lupy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.6 kg
Ďalšie informácie: LED osvetlenie s nastaviteľným jasom; otočná šošovka na pravé oko
Možnosti použitia: Hodinárstvo/šperkárstvo, šitie/práca s látkami
? Osvetlenie: LED, áno
Rozsah zväčšenia: 6x a vyššie
Priemer šošoviek: 100x43 mm
Priemer prídavných šošoviek: 30 mm
Zväčšenie (šošovky je možné kombinovať): 3,5 x
Zväčšenie prídavných šošoviek: 08.10.2022
Materiál optiky: Optické polymérové sklo
Telo: Plastové
Napájanie: Dobíjacia batéria 3,7V 300mAh
Prevedenie: S čelenkou
Rozsah priemeru: Od 90mm a viac

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Discovery Channel pozná každý, kto pozeral televíziu. Už do roku 1985 nepretržite informuje, baví a inšpiruje divákov naprieč celým svetom o krásach zemegule, jej úžasu a rozmanitosti prírody. V súčasnosti je kanál vysielaný celosvetovo v 155 krajinách a v 33 jazykoch. Na kanály sa zameriavajú predovšetkým na dokumentárne programy, hlavne ide o populárnu vedu, technológie a dejiny. Medzi jej sesterské kanály patrí Discovery+, TLC, Animal Planet.

Discovery logo 

Neustále sa prinášajú nové televízne relácie plné poznania a zábavy pre všetky vekové kategórie. Spoločnosť Discovery ponúka miliónom ľudí príležitosť objavovať a uspokojovať svoju zvedavosť a ponúka pôsobivú kombináciu príbehov naprieč jednotlivými žánrami, vrátane sveta vedy a techniky, bádateľských prieskumov, dobrodružných výprav, pohľadov do histórie a detailných pohľadov do zákulisia na ľudí, miesta a organizácie, ktoré utvárajú a zdieľajú svet, v ktorom žijeme. Medzi najznámejšie relácie patrí Ničitelia mýtov, Ako sa to robí ?, Bear Grylls, Ako funguje vesmír a mnoho iných.

S hrdosťou vám predstavujeme optické výrobky Discovery v spolupráci s renomovanou značkou Levenhuk. Značka Levenhuk už dlhodobo vyrába vysokokvalitnú optickú techniku každého druhu za dostupné ceny, aby každý nadšenec mohol pozorovať krásy okolitého sveta a hlbokého vesmíru. Ide radu vysokokvalitných optických prístrojov a príslušenstva, ktoré si môžete nakúpiť na eshope POZORUJ.eu priamo tu. 

  

Optika Discovery by Levenhuk

K úspešnému prieskumu sveta plného dobrodružstva a nádhery nestačí silná túžba po niečom novom. Potrebné sú aj kvalitné, robustné a funkčné zariadenia. Binokulárny alebo pozorovací ďalekohľad pre spoznávanie krás prírody a čarovných miest. Mikroskop Vám umožní nahliadnuť do sveta drobných tvorov mikrosveta. Hvezdársky ďalekohľad, ktorý Vám umožní sa zamerať na pozorovanie hlbokého vesmíru. To všetko a ešte omnoho viac vám ponúkne nová rada pozorovateľskej techniky a optických prístrojov od Discovery. Optické výrobky sa vyvíjali a vyrábali s dôrazom na kvalitu a funkčnosť. Každý jeden produkt je vyvíjaný a schválený spoločnosťou Discovery.

Tieto optické výrobky poskytnú príležitosť preskúmať náš svet v celej svojej rozmanitosti: od najmenších až po najvzdialenejšie objekty. Vybrať vhodné zariadenie je jednoduché, pretože vyrábaný sortiment produktov pozorovacej techniky zahŕňa mnoho modelov, takže vhodný prístroj nájde ako začiatočník, tak aj skúsený používateľ

  

 

Teleskopy / Hvezdárske ďalekohľady Discovery

Nekonečný vesmír je plný vzrušujúcich a zaujímavých objektov a vecí, ktoré pri pozorovaní prebudia pocit dobrodružstva a nadšenia. Tieto veci sú však neviditeľné voľným okom. Aj Mesiac, ktorí môžeme po večeroch pozorovať je pri pohľade cez teleskop úplne iný a čarovný. Hvezdárske ďalekohľady Discoveryrefraktory a reflektory, ktoré umožňujú pozorovať planéty slnečnej sústavy a ich satelity, vzdialenej galaxie, hmloviny, hviezdokopy, galaxie, hmloviny, hviezdokopy Tento rad takisto zahŕňa kompaktné a funkčné pozorovacie ďalekohľady, ktoré sa Vám budú hodiť počas cesty na výlet alebo aj relaxačné pozorovanie. K vybraným modelom dostanete aj vzdelávacie publikácie.

Mikroskopy Discovery

S novou kolekciou mikroskopov Discovery bude pozorovanie mikrosveta naozajstný zážitok. Základným predpokladom je mať spoľahlivý optický prístroj. Mikroskopy Discovery sú určené pre študijné, záujmové a pracovné účely. Rada mikroskopov Discovery s LCD obrazovkou je vhodným pomocníkom pre širokú radu používateľov, ako sú geológovia, veterinári, numizmatici, klenotníci a iný špecialisti. Biologické mikroskopy Discovery vyhovujú potrebám amatérov i profesionálov. Modelový rad zahŕňa mikroskopy od najjednoduchších až po pokročilejšie. Optika je vyrobená z plastu alebo achromatického skla, mikroskopy majú spodné a kombinované osvetlenie, jemné alebo hrubé zaostrovanie,napájané zo siete pomocou AC adaptéra, alebo batériami a ich telá sú plastové ako aj kovové. Mikroskop je dodávaný spolu so vzdelávacou publikáciou "Neviditeľný svet".

Discovery by Levenhuk

 

Spektívy / Pozorovacie ďalekohľady Discovery 

Rada pozorovacích ďalekohľadov sa najčastejšie používa pri love alebo oddychovom pozorovaní prírody. Pozorovacie ďalekohľady Discovery spĺňajú všetky kritéria a sú vhodné pre tieto účely. Každý pozorovací ďalekohľad je dodávaný s pevným statívom, ktorý Vám umožní pozorovanie na akomkoľvek mieste. Okulár spektívu je vybavený vysokovalitnou slnečnou clonou, ktorá maximálne chráni proti bočného oslneniu a tým zvyšuje zážitok z pozorovania. Zväčšenie si môžete ľubovoľne nastaviť podľa vašich preferencií a sledovaného objektu. Šikmý okulár uľahčuje pozorovanie objektov umiestnených vysoko na oblohe, napr. Vtákov. Sada obsahuje kompaktné puzdro na prenášanie a skladovanie, čím sa vám tento pozorovací ďalekohľad nepoškodí.

 

Binokulárne ďalekohľady Discovery 

Rada binokulárnych ďalekohľadov Discovery je vhodný pomocník skoro kdekoľvek. Pri poľovačke alebo love vám binokulárne ďalekohľady pomôžu zamerať a efektívne zamerať sledovanú zver. Počas výletu alebo túry vám pomôže nájsť horské chodníky a prechody. Relaxačná prechádzka bude omnoho krajšia ak si zoberiete jeden z binokulárnych ďalekohľadov Discovery, môžete tak sledovať vtáky a okolitú prírodu. Alebo môžete pozorovať len tak pre radosť a nadšenie. Binokulárne ďalekohľady Discovery sú modely pre rôzne účely.

Vybrané modely sú aj odolné voči vode a schopné sa vznášať na vode, čím sa s nimi nemusíte báť ísť ani na otvorenú vodu.

Všetky optické výrobky Discovery by Levenhuk majú praktický dizajn a pevne robustné telo a atraktívny vzhľad. Produkty prešli precíznym schvaľovaním pred výrobou, takže si môžete byť istý, že budú naplno spĺňať Vaše očakávania. Každý výrobok je dodávaný v elegantnej krabičke, ktorá je aj pekným darčekom.

×