Laserový nivelačný prístroj Ermenrich LV50 PRO

Kód: 81426
147 € / ks 122,50 € bez DPH
Skladom (19 ks)
Môžeme doručiť do:
18.12.2023
Možnosti doručenia

Laserový nivelačný prístroj Ermenrich LV50 PRO s diaľkovým ovládaním je vhodný pre širokú škálu stavebných a renovačných prác. Horizontálny a vertikálny rozptyl je 360°. Zásluhou dlhej pracovnej vzdialenosti až 30 m je, že nivelačné zariadenie môžete efektívne používať napr. pri opravách a vyrovnaní podlahy, pri rámovani dverí, prenášanie vyznačenia z podlahy na strop atď. S laserovými LED diódami nivelačný prístroj generuje celkom 12 riadkov zelenej farby. Môžete ho ovládať aj na diaľku za pomoci diaľkového ovládača.


Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Laserový nivelačný prístroj Ermenrich LV50 PRO


Laserový nivelačný prístroj Ermenrich LV50 PRO s diaľkovým ovládaním je vhodný pre širokú škálu stavebných a renovačných prác. Horizontálny a vertikálny rozptyl je 360°. Zásluhou dlhej pracovnej vzdialenosti až 30 m je, že nivelačné zariadenie môžete efektívne používať napr. pri opravách a vyrovnaní podlahy, pri rámovani dverí, prenášanie vyznačenia z podlahy na strop atď. S laserovými LED diódami nivelačný prístroj generuje celkom 12 riadkov zelenej farby. Môžete ho ovládať aj na diaľku za pomoci diaľkového ovládača.


Laserový nivelačný prístroj Ermenrich LV50 PRO


Laserové nivelačné zariadenie Ermenrich LV50 PRO disponuje kompenzátorom, ktorý znižuje vibrácie a tým nivelačný prístroj automaticky vyrovnáva laserovú rovinu. Ak chcete dosiahnuť najvyššiu presnosť, je potrebné použiť cieľovú platňu (prijímač laserového lúča), ktorá je súčasťou balenia. Laserový prístroj je napájaný prostredníctvom vstavanej lítiovej nabíjateľnej batérie, ktorá zabezpečuje dlhú výdrž batérie. Diaľkové ovládanie je napájané prostredníctvom batérii. Môžete si vybrať medzi štyri úrovňami jasu lasera. Čo znamená, že si ho môžete prispôsobiť pre všetky svetelné podmienky. Laserový nivelačný prístroj je navrhnutý tak, aby správne fungoval v širokom rozsahu teplôt, dokonca aj pod bodom mrazu, a je odolný voči prachu a striekajúcej vode.

Vlastnosti:

✓ 12 zelených čiar v 3D
✓ Horizontálne a vertikálne zametanie – plný 360°
✓ Dlhá pracovná vzdialenosť – až 30 m (100 stôp), diaľkové ovládanie
✓ Vstavaná nabíjateľná batéria, USB port
✓ Robustné prachotesné telo, možnosť montáže na statív

Súprava obsahuje:
✓ Laserová hladina
✓ Súprava náradia
✓ Základňa statívu
✓ Laserová cieľová doska
✓ Diaľkové ovládanie
✓ Prípad
✓ Držiak v tvare L
✓ AC adaptér (USB Type-C)
✓ Návod na použitie a záručný list

 

Prečítajte si naše články na tému stavba a iné:   

Ako si zariadiť domácu dielňu ľahko a lacno?
https://www.tvojfon.sk/blog-o-stavebnictve-a-dielni/ako-si-zariadit-domacu-dielnu-jednoducho-a-rychlo/

#ShowMore#

Zvinovacie metre Ermenrich Reel
https://www.tvojfon.sk/dialkomery--laserove-metre-a-nivelacne-pristroje-ermenrich/zvinovacie-metre-ermenrich-reel/

Automatický optický nivelačný prístroj s kompenzátorom Ermenrich PL30
https://www.tvojfon.sk/dialkomery--laserove-metre-a-nivelacne-pristroje-ermenrich/automaticky-opticky-nivelacny-pristroj-s-kompenzatorom-ermenrich-pl30/

Laserové nivelačné prístroje Ermenrich
https://www.tvojfon.sk/dialkomery--laserove-metre-a-nivelacne-pristroje-ermenrich/laserove-nivelacne-pristroje/

Nedeštruktívne testovacie zariadenia od Ermenrich
https://www.tvojfon.sk/dialkomery--laserove-metre-a-nivelacne-pristroje-ermenrich/nedestruktivne-testovacie-zariadenia-od-ermenrich/

Laserové merače vzdialenosti Ermenrich
https://www.tvojfon.sk/dialkomery--laserove-metre-a-nivelacne-pristroje-ermenrich/laserove-merace/

Laserové diaľkomery Ermenrich
https://www.tvojfon.sk/dialkomery--laserove-metre-a-nivelacne-pristroje-ermenrich/laserove-dialkomery-ermenrich/

Výber náradia pre záhradu
https://www.tvojfon.sk/blog-o-zahrade/vyber-naradia-pre-zahradu/

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Lacné potreby pre dom a záhradu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.17 kg
Typ: Laserový nivelačný prístroj
Typ laserového nivelačného prístroja: 12 riadkov, 1H/2V, 3D
Počet vodorovných rovín: 1
Horizontálny rozptyl: 360°C
Počet vertikálnych rovín: 2
Vertikálny rozptyl: 360°C
Samo nivelačný systém: Áno
Pulzný režim: Áno
Kompatibilný so statívom: Štandardný závit 1/4"
Napájanie: Diaľkové ovládanie: 2 batérie CR2016 (nie sú súčasťou dodávky), úroveň: 4000 mAh vstavaná lítiová batéria, nabíjanie zo sieťového zdroja cez USB Type-C (adaptér súčasťou)
Regulácia jasu: Áno
Životnosť batérie: 6-30h
Vlnová dĺžka: 505–550nm
Indikátor stavu batérie: Áno
Ďiaľkové ovládanie: Áno
Pracovná frekvencia diaľkového ovládania, MHz: 433.92
IP odolnosť proti vode a prachu: IP54, odolný voči vode následkom striekania, čiastočne prachotesný
Teplotný rozsah: -10...+50°C
Hmotnosť: 1,17kg
Rozmery: 12.5x21.5x19.5cm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MG Avatar autora | 7.11.2023
päť hviezdičiek. lasery sú tri na 360 stupnov, lubovolne vypínatelné aj dialkovým ovládaním. svieti v celom byte, čiže interiérový dosah je cez 10 metrov. silný magnet ho udrží na zárubni či radiátore aj keby mal 2x takú hmotnosť. batéria vydží hodiny a hodiny. mám to skoro mesiac, ešte som to nenabíjal. ukazovatel batérie mi stále svieti 2 zo 4 paličiek. a má USB-C, čiže žiadne tuškové baterky. nabíjačka na mobil, či z notebooku kábel. trojnožka s otočným systémom ho dovolí pootočiť na milimetre presne. pekné praktické puzdro pre mašinku aj doplnky. dialkové ovládanie, kde sa dá regulovat intenzita na 4 stupne a vypínat a zapínat lasery. za tie peniaze to "prešťalo" značkové lasery čo majú cenovku o 200 vyššiu.
GK Avatar autora Gabika Kapurová (Administrátor) 10.11.2023
Ďakujeme krásne Martin na podrobný opis produktu, ktorý ste si u nás zakúpil. Určite to pomôže naším zákazníkom pri výbere :) Vážime si váš čas a recenziu, a tešíme sa niekedy nabudúce. Nech vám nivelačný prístroj slúži a je nápomocný pri vašich prácach. Gabika TVOJFON.sk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Levenhuk rozšírila svoje portfólio o novú značku Ermenrich. Aktuálne predstavili 24 nových produktov pod touto značkou. Produkty od Ermenrich sú užitočné v profesionálnom stavebníctve a mnoho z týchto produktov sú vhodné na použitie aj v domácnosti, na záhrade napríklad pri renováciách alebo úpravách terénnu. Pod touto značkou nájdete diaľkomery, laserové merače a nivelačné prístroje, automatické optické nivelačné prístroje a zariadenia na nedeštruktívne testovanie, kde patria detektory vlhkosti a plynov, hrúbkomery atď. Pod Ermenrich okrem hore spomenutých produktov nájdete aj ďalekohľady. Ako sme pri značke Levenhuk zvyknutý, jedná sa o kvalitné produkty. Spoločnosť zodpovedne od samého začiatku pristupuje k dizajnu výrobkov, aby boli pre používateľa praktické a funkčné.

Pôsobenie spoločnosti Levenhuk vo svete

V súčasnej dobe Levenhuk priamo pôsobí v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžane, juhovýchodnej Ázii a Európe (Bulharsko, Chorvátsko, Cyprus, Česká republika, Fínsko, Francúzsko, Holandsko, Gruzínsko, Island, Taliansko, Lotyšsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovinsko, Španielsko, Srbsko, Švédsko, Turecko, Ukrajina, Veľká Británia). Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Viac o prístrojoch Ermenrich sa môžete dozvedieť v článkoch, ktoré sme si pre vás pripravili. Nájdete ich na tomto odkaze /dialkomery--laserove-metre-a-nivelacne-pristroje-ermenrich/

×
your-image-description