Magnetický držiak Swissten do ventilácie auta S-GRIP AV-M9 - strieborný

Kód: 65010424
5,50 € 4,58 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
11.10.2022
Možnosti doručenia
Kovový magnetický držiak do auta Swissten S-GRIP AV-M9 - strieborný je určený do ventilácie auta a je vyrobený v elegantnom dizajne. Obsahuje štyri magnety pre väčšiu bezpečnosť telefónu. Vďaka pogumovanému povrchu chráni telefón pred poškriabaním a zároveň zamedzí možnosti sklzu telefónu. Prostredníctvom kĺbu si môžete natočiť držiak do požadovaného smeru. Pružinky v čeľustiach zaisťujú maximálnu pevnosť uchytenia držiaka vo vetracej mriežke. Balené v blistri Swissten.

Detailné informácie

Podrobný popis

Magnetický držiak Swissten do ventilácie auta S-GRIP AV-M9 - strieborný


Kovový magnetický držiak do auta Swissten S-GRIP AV-M9 - strieborný je určený do ventilácie auta a je vyrobený v elegantnom dizajne. Obsahuje štyri magnety pre väčšiu bezpečnosť telefónu. Vďaka pogumovanému povrchu chráni telefón pred poškriabaním a zároveň zamedzí možnosti sklzu telefónu. Prostredníctvom kĺbu si môžete natočiť držiak do požadovaného smeru. Pružinky v čeľustiach zaisťujú maximálnu pevnosť uchytenia držiaka vo vetracej mriežke. Balené v blistri Swissten.


Magnetický držiak Swissten do ventilácie auta S-GRIP AV-M9 - strieborný

Vlastnosti:
✓ Magnetický držiak do auta
✓ Umiestnenie mriežka ventilácie
✓ Obsahuje 4 magnety
✓ Pogumovaný povrch
✓ Pružinky v čeľustiach

Dodatočné parametre

Kategória: Držiaky na mobil magnetické
Záruka: 24 měsíců
Hmotnosť: 0.09 kg
? Držiak určený: Do auta
S bezdrôtovým nabíjaním: Nie
Spôsob uchytenia držiaku: Do ventilačnej mriežky
Spôsob uchytenia telefónu: Magnetické
Hmotnosť: 0,09 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×