Magnetický držiak do auta Swissten s bezdrôtovým nabíjaním S-GRIP WM1-HK2

Kód: 65010604
18,50 €
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Možnosti doručenia
Magnetický držiak do auta s bezdrôtovým nabíjaním SWISSTEN S-GRIP WM1-HK2 je určený pre umiestnenie na palubnú dosku alebo čelné sklo. Prostredníctvom držiaku si viete nabiť svoj smartfón, rýchlym nabíjaním s výkonom 10W.

Detailné informácie

Podrobný popis

Magnetický držiak do auta Swissten s bezdrôtovým nabíjaním S-GRIP WM1-HK2


Magnetický držiak do auta s bezdrôtovým nabíjaním SWISSTEN S-GRIP WM1-HK2 je určený pre umiestnenie na palubnú dosku alebo čelné sklo. Prostredníctvom držiaku si viete nabiť svoj smartfón, rýchlym nabíjaním s výkonom 10W. Toto nabíjanie vám  umožní bezdrôtovo nabíjať všetky telefóny, aj keď telefonujete alebo máte spustenú navigáciu. Magnet nájdete v spodnej časti držiaku. V sade nájdete kombináciu prísavky a nanopodložky, preto je možné držiak pripevniť na sklo alebo palubnú dosku. Vďaka tomu sa prispôsobí viac vaším potrebám. K držiaku patria dva páry plieškov pre dva smartfóny. Jeden pliešok slúži na nalepenie na telefón a druhý na vloženie pod púzdro. Je to výhoda ak auto využíva viac vodičov. Balené v blistri Swissten.


Magnetický držiak do auta Swissten s bezdrôtovým nabíjaním S-GRIP WM1-HK2


Vlastnosti:
✓ Magnetický držiak s bezdrôtovým nabíjaním
✓ Umiestnenie na palubnú dosku
✓ Rýchle nabíjanie s výkonom 10W
✓ Kombinácia prísavky a nanopodložky
✓ Obsahuje dva páry plieškov
 


Dodatočné parametre

Kategória: Držiaky na mobil s bezdrôtovým nabíjaním
Záruka: 24 měsíců
Hmotnosť: 0.26 kg
? Držiak určený: Do auta
S bezdrôtovým nabíjaním: Áno
Spôsob uchytenia držiaku: Na palubnú dosku, Na čelné sklo
Spôsob uchytenia telefónu: Magnetické
Hmotnosť: 0,26 kg
Vstup: 5V/2A, 9V/1,67A
Výstupný výkon: 5W / 7,5W
Verzia bezdrôtového nabíjania: WPC 1.2.4 Qi Registrácia id: 5470

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×