Magnetický držiak do auta Swissten s bezdrôtovým nabíjaním WM1-AV3

Kód: 65010603
18,50 € 15,42 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2022
Možnosti doručenia
Držiak do auta s bezdrôtovým nabíjaním SWISSTEN S-GRIP WM1-AV3 je určený pre umiestnenie do vetracej mriežky. Svoj telefón si môžete nabiť rýchlym nabíjaním s výkonom 10W. S týmto výkonom nabíjania si rýchlo nabijete všetky smartfóny, ktoré podporujú bezdrôtové nabíjanie, aj počas telefonovania alebo používaní navigácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Magnetický držiak do auta Swissten s bezdrôtovým nabíjaním WM1-AV3


Držiak do auta s bezdrôtovým nabíjaním SWISSTEN S-GRIP WM1-AV3 je určený pre umiestnenie do vetracej mriežky. Svoj telefón si môžete nabiť rýchlym nabíjaním s výkonom 10W. S týmto výkonom nabíjania si rýchlo nabijete všetky smartfóny, ktoré podporujú bezdrôtové nabíjanie, aj počas telefonovania alebo používaní navigácie. Magnet nájdete umiestnený v spodnej časti. Vďaka umiestneniu držiaka do vetracej mriežky získate možnosť mať telefón v ideálnej vzdialenosti. Sada šiestich magnetov v spodnej časti držiaku zabezpečuje, bezpečný uchop smartfónu aj pri jazde po nerovnej vozovke a zároveň vôbec neovplyvňuje bezdrôtové nabíjanie. V sade držiaku nájdete dva páry plieškov pre dva smartfóny. Jeden pliešok slúži na nalepenie na telefón a druhý pliešok slúži na vloženie pod púzdro. Vďaka tomu nebudete mať problém ak auto využíva viac členov rodiny. Balené v blistri Swissten.  


Magnetický držiak do auta Swissten s bezdrôtovým nabíjaním WM1-AV3

 Vlastnosti:
✓ Magnetický držiak do auta s bezdrôtovým nabíjaním
✓ Umiestnenie do vetracej mriežky
✓ Výkon nabíjania 10W
✓ Dva páry plieškov
Dodatočné parametre

Kategória: Držiaky na mobil s bezdrôtovým nabíjaním
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.17 kg
? Držiak určený: Do auta
S bezdrôtovým nabíjaním: Áno
Spôsob uchytenia držiaku: Do vetracej mriežky
Spôsob uchytenia telefónu: Magnetické
Hmotnosť: 0,17 kg
Vstup: 5V/2A, 9V/1,67A
Výstupný výkon: 5W / 7,5W /
Verzia bezdrôtového nabíjania: WPC 1.2.4 Qi Registrácia id: 5470

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×