Veľký balík /teleskop/ do Z-boxu sa nezmestí. Ďakujeme

Kompresor Worcraft CAC-S20LiA ShareSYS, 160 Psi/11 Bar, 20V Li-ion, LED svetlo + autozásuvka

Kód: 115483
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
59 € / ks 47,97 € bez DPH Jednotková cena:
Skladom (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
10.8.2026
Možnosti doručenia
GPSR: Výrobca - distribútor: SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Adresa výrobcu: Michalovská 87/1414 Sobrance Slovenská republika E-mail výrobcu: info@slovakia-trend.sk Webová stránka výrobcu: https://www.strendpro.sk/

Detailné informácie

Podrobný popis

GPSR: Bezpečnostné opatrenia pri používaní elektrického a akumulátorového náradia Pred prvým použitím si dôkladne prečítajte návod na obsluhu. Pred každým použitím skontrolujte, či náradie, napájací kábel, akumulátor a príslušenstvo nie sú poškodené. Používajte vhodné osobné ochranné prostriedky (ochranné okuliare, rukavice, pevnú obuv a podľa potreby ochranu sluchu a dýchacích ciest). Používajte iba príslušenstvo určené alebo odporúčané výrobcom. Pred výmenou nástrojov, čistením alebo údržbou odpojte náradie od elektrickej siete alebo vyberte akumulátor. Elektrické náradie nepoužívajte vo vlhkom prostredí ani počas dažďa, pokiaľ to výrobca výslovne nepovoľuje. Akumulátory nabíjajte iba originálnou alebo výrobcom odporúčanou nabíjačkou. Nevystavujte ich vysokým teplotám, ohňu ani mechanickému poškodeniu. Počas práce udržiavajte bezpečnú vzdialenosť od ostatných osôb a detí. Nepoužívajte náradie pod vplyvom alkoholu, drog alebo liekov ovplyvňujúcich pozornosť. Náradie skladujte na suchom mieste mimo dosahu detí.

Regulácia tlaku v pneumatikách nie je len otázkou pohodlia a hospodárnosti, ale predovšetkým bezpečnosti, ktorá je neoceniteľná. Tento akumulátorový vzduchový kompresor Worcraft CAC-S20LiA je určený na nafukovanie pneumatík automobilov, motocyklov a bicyklov. Taktiež s ním je možné nafúkať lopty, nafukovačky a pod. Umožňuje odsatie vzduchu z nízkotlakových predmetov ako sú lopty, nafukovačky a pod. Nie je určený na nafukovanie pneumatík s príliš veľkým objemom (napr. pneumatiky pre nákladné vozidla alebo traktory). Kompresor pracuje v troch režimoch: vysokotlakový režim, nízkotlakový režim (odsávanie vzduchu aj nafukovanie) a režim spánku. Keď akumulátorový vzduchový kompresor nie je dlhšiu dobu používaný, aktivuje sa režim spánku, ktorý šetrí energiu akumulátora. Keď chcete zariadenie opätovne používať je potrebné stlačiť tlačidlo prebudenia z režimu spánku.
Model CAC-S20LiA je kompaktný a vysoko výkonný kompresor s napätím 20 V. Akumulátorový vzduchový kompresor možno napájať dvoma spôsobmi 20 V akumulátorom a pripojením k 12 V autozásuvke. Maximálny prietok vzduchu pri nafukovaní a odsávaní je 360 l/min a maximálny tlak je 11 barov. Dĺžka nafukovacej hadice je 82cm, dĺžka odsávacej hadice 36 cm a dĺžka napájacieho kábla 3 m.

Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia!


Dodatočné parametre

Kategória: Vzduchové kompresory
Hmotnosť: 2.03 kg
EAN: 5904183487243
Max. prietok vzduchu pri odsávaní: 360 l/min
Aku napätie: 20 V
Trieda ochrany: III
Hladina akustického tlaku: 71,2 dB (A)
Nafukovacia hadica: 82 cm
Odsávacia hadica: 36 cm
Hladina akustického výkonu: 82,2 dB (A)
Max. prietok vzduchu pri nafukovaní: 360 l/min
Hlučnosť: 92 dB
Typ napájania: vyberateľný akumulátor
Tlak: 11 bar
Skut. dodávané množstvo: 4 ks
Sací výkon max.: 360 l/min
Typ príslušenstva: iné príslušenstvo

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnotenie súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

your-image-description